جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۲۰

به گزارش ایرنا، «محمدرضا مروارید» روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ایلام اظهار کرد: اجرای طرح تحول نظام…

به گزارش ایرنا، «محمدرضا مروارید» روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ایلام اظهار کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت در ایلام موفقیت آمیز بوده است.

وی افزود: خوشبختانه هماهنگی و همراهی مسوولان استان در اجرای طرح تحول نظام سلامت بسیار خوب بوده و شایسته قدردانی است.

مدیر ارشد استان به مشکلات بیمارستان امام خمینی شهر ایلام اشاره و تاکید کرد: تکمیل تجهیزات این بیمارستان در سفر نخست هیات دولت یازدهم به استان مورد توجه دولتمردان قرار گرفته و امیدواریم بزودی شاهد ارتقا ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در این مرکز باشیم.

مروارید تاکید کرد: شاخص ترین برنامه دولت تدبیر و امید طرح تحول نظام سلامت است که در استان ایلام نیز با درایت مسوولان استان به خوبی اجرایی شده است.

وی ادامه داد: شاکله اصلی این طرح پرداخت هزینه درمانی بیماران در تمامی سطوح است که خوشبختانه در ایلام اجرایی و محقق شده و با استقبال مردم مواجه شده است.

وی یادآور شد: مردم ایلام از این پس دغدغه ای برای پرداخت هزینه های درمان نداشته و با کمال آرامش خاطر پیگیر درمان بیماری خود خواهند بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز در این بازدید گفت: این استان صاحب بخش درمان سوانح سوختگی می شود.

دکتر «علی دلپیشه» اظهار کرد: با توجه به آمار بالای سوانح سوختگی در ایلام ایجاد این بخش یکی از ضروریی ترین نیازهای بخش درمان استان است.

وی بیان کرد: رفع مشکلات درمانی این نوع بیماران از دغدغه های مسوولان استان است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تاکید کرد: با رایزنی با مقام های ارشد وزارت بهداشت و درمان مقدمه های اجرای این طرح در استان ایلام فراهم شده و عملیات اجرایی آن امروز با حضور استاندار آغاز شد.

دل پیشه اضافه کرد: این بخش با زیربنای چهار هزار متر در چهار طبقه در ضلع شمالی بیمارستان امام خمینی (ره) ایجاد خواهد شد و وزارت بهداشت نیز بخشی از اعتبارهای ابتدایی این طرح را تامین کرده است.

وی گفت: پیش بینی می شود این طرح تا دو سال آینده به بهره برداری برسد. ک/2

540

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.