جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۷

به گزارش ایرنا، ˈعلیرضا رزم حسینیˈ شامگاه پنجشنبه در دیدار اهالی فرهنگ و هنر استان کرمان با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزود:…

به گزارش ایرنا، ˈعلیرضا رزم حسینیˈ شامگاه پنجشنبه در دیدار اهالی فرهنگ و هنر استان کرمان با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران، بعد از 35 سال باید یک شهر نمونه توسعه یافته همراه با ارزش های اسلامی را به دنیا معرفی کند، که در حال حاضر این موضوع در استان کرمان در دست بررسی است.

وی عنوان کرد: با بسیاری از مسوولان کشوری درباره شهر نمونه اقتصاد مقاومتی صحبت شده و این طرح مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است و امیدواریم تا دو ماه آینده این طرح را به طور کامل به مسوولان نظام اعلام کنیم.

وی تاکید کرد: با امکانات و سرمایه های دولتی نمی توان شهر قعله گنج را که در گنج خوابیده و اکنون در رنج زندگی می کند را آباد کرد.

رزم حسینی بر توانمندسازی مردم در حوزه های اقتصاد و فرهنگ تاکید و خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت های بخش خصوصی در این رابطه نهایت استفاده صورت گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت های استان کرمان در بخش اقتصاد در حوزه های معدنی، گردشگری و کشاورزی، عنوان کرد: سنگ سنگین در مسیر عدم توسعه استان کرمان موانع دولتی و قوانین مزاحم در توسعه اقتصاد و فرهنگ است.

وی گفت: استان کرمان نیازمند باران شکوفایی استعدادهای موجود در خود است تا به جایگاه اصلی خود دست یابد.

استاندار کرمان در ادامه بر تقویت تشکل های غیر دولتی برای ایجاد تحول در عرصه فرهنگ و هنر استان کرمان نیز تاکید کرد.ک/2

7440/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.