پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۰

به گزارش ایرنا ˈسیدعلی اکبر پرویزیˈ روز چهارشنبه در بازدید از برخی پروژه های عمرانی شهرستان شیروان اظهار کرد: قرار نیست همه اعتبارات…

به گزارش ایرنا ˈسیدعلی اکبر پرویزیˈ روز چهارشنبه در بازدید از برخی پروژه های عمرانی شهرستان شیروان اظهار کرد: قرار نیست همه اعتبارات استان برای اتمام پروژه های نیمه تمام استفاده شود بلکه باید به پروژه های حیاتی و ضروری بپردازیم.

وی با اشاره به مشکلات فراوان استان در حوزه راه، آب، کشاورزی و خدمات زیربنایی گفت: به غیر از آب شرب که امسال مشکل بسیاری از روستاهای استان است و مردم بسیاری از آن رنج می برند مابقی پروژه ها با اولویت 80 درصد پیشرفت فیزیکی در دستور کار است که با تخصیص به موقع اعتبارات این مشکلات تا حدوی برطرف می شود.

پرویزی با اشاره به خواست مردم در خصوص راه روستایی و گازرسانی افزود: برای آسفالت اولویت با تکمیل جاده های در دست ساخت است و با اعتبارات خوبی که در دولت تدبیر و امید برای استان تخصیص یافته مشکل گازرسانی روستاها بزودی به صورت کامل انجام خواهد شد.

استاندار خراسان شمالی با اشاره به پروژه های نیمه تمام ورزشی شهرستان شیروان گفت: مسوولان نباید انتظار زیادی داشته باشند چرا که اولویت نخست با پروژه های حیاتی است.

در سفر یک روزه استاندار خرسان شمالی به شهرستان شیروان طرح آسفالت مسیر روستایی قلهک – زیدر به طول شش کیلومتر با اعتباری افزون بر 10 میلیارد ریال افتتاح شد.

استاندار خراسان شمالی در این سفر از کارخانه قند شیروان، راه روستایی اسلام آباد، سالن ورزشی سه هزار نفره شیروان، پل شهید پارسا، مزرعه کشت مکانیزه گوجه فرنگی، طرح هادی روستای خانلق و ایستگاه پمپاژ سد گلول نیز دیدن کرده و با چند خانواده شهید این شهرستان نیز دیدار کرد.

شهرستان 157 هزار نفری شیروان، دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی محسوب می شود. ک/2

7186/626

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.