سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۰

استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت خدمت در دستگاه‌های اجرایی گفت: افراد در هر مقطعی از مسئولیت در دستگاه‌های اجرایی، ‌امانت دار هستند….

استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت خدمت در دستگاه‌های اجرایی گفت: افراد در هر مقطعی از مسئولیت در دستگاه‌های اجرایی، ‌امانت دار هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، ‌عبدالحسن مقتدایی در مراسم معرفی دستگاه‌های برتر و تقدیر از کارکنان نمونه دستگاه‌های اجرایی استان، اظهار کرد:‌ بسیاری از کارکنان در دستگاه‌های اجرایی، مدیران و کارشناسان همان افرادی هستند که به صورت پنهانی کار کرده و به مردم خدمت می‌کنند و رضایت مردم را به دست می‌آورند که این خدمات همان پاسداشت خون شهداست.

وی افزود: باید کارشناسان در دستگاه‌های اجرایی به گونه‌ای عمل کنند که ما چه باشیم و چه نباشیم بدانیم یک نفر از حق ما دفاع می‌کند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: همان طور که ما نسبت به اموال دیگران در نزد خود، احساس مسولیت می‌کنیم در دوره خدمت خود هم در هر پست و دستگاهی، باید بدانیم که این خدمت امانتی است که در اختیار ما گذاشته شده است.

وی عنوان کرد:‌ در ساختارهای اداری امروز ما و دستگاه‌ها زمینه بروز خلاقیت فراهم نیست و به این ترتیب خلاقیت و نوآوری به فراموشی سپرده می‌شود.

مقتدایی ادامه داد: اقدامات ما در استان باید به سبک خاصی باشد و باید شرایط سوق الجیشی، اقتصادی، شرایط اقلیمی و گرمای استان را در نظر بگیریم و حتما نباید منتظر تصویب مساله‌ای از مرکز باشیم و وقت را تلف نکنیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: کارمندان جدیدی که وارد دستگاه‌ها می‌شوند نسل جدید کارمندان هستند و ما نسل کهنه هستیم و باید به این کارمندان جوان اجازه حرف زدن داد و به آنها میدان و فرصت فعالیت دهیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.