پنجشنبه، ۱۶ مرداد ۹۳ - ۱۱:۴۴

استاندار سمنان گفت: جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت، صراحت و تلاش خبرنگار در شریان‌های حیاتی جامعه به گردش درمی‌آید. به گزارش…

استاندار سمنان گفت: جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت، صراحت و تلاش خبرنگار در شریان‌های حیاتی جامعه به گردش درمی‌آید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، محمد وکیلی استاندار سمنان در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران استان سمنان تبریک گفت.

در بخشی از این پیام که نسخه‌ای از آن به ایسنا ارسال شده، آمده بدین شرح است: خبرنگاران در جامعه اسلامی به عنوان اصحاب قلم و صاحبان خرد و اندیشه همواره زبان گویا و حقیقت جوی جامعه‌اند و با چشمان تیزبین و نگاه واقع‌بین مسئولیت مهم آگاه سازی و فرهنگ سازی جامعه را عهده‌دار هستند و این خبرنگاران متعهد و آگاه به رسالت هستند که می‌توانند موجب اعتمادسازی، امید و نشاط اجتماعی شوند. خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بی قرار بر مدار رویدادها و حوادث می‌کاوند تا جان‌های تشنه دانستن سیراب شوند.

وی می‌افزاید: جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت، صراحت و تلاش خبرنگار در شریان‌های حیاتی جامعه به گردش درمی‌آید و شناخت و آگاهی مردم را افزون‌تر می‌کند.

استاندار سمنان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و شهیدان والامقام عرصه رسانه فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران، صاحبان قلم و اندیشه و فعالین عرصه مطبوعات و رسانه‌های گروهی استان سمنان و کشور تبریک گفته و افزود: بی‌شک همکاری و تعامل بیشتر خبرنگاران و دستگاه‌های اجرایی امر مهم و موثری در آگاهی سازی و اطلاع رسانی مناسب در سطح استان سمنان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *