پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۰

ˈمحمد وکیلیˈ روز پنجشنبه در دیدار با مدیرکل و مسوولان بهزیستی استان سمنان افزود: بهزیستی باید در جامعه ایجاد دغدغه و حساسیت نماید….

ˈمحمد وکیلیˈ روز پنجشنبه در دیدار با مدیرکل و مسوولان بهزیستی استان سمنان افزود: بهزیستی باید در جامعه ایجاد دغدغه و حساسیت نماید.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف بهزیستی ایجاد حساسیت است افزود: آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی که با تهاجم فرهنگی از سوی غرب تشدید می شود مغفول مانده است.

استاندار سمنان تاکید کرد: باید با فعالیتهای پیشگیرانه، آموزش مهارتها و سبک زندگی از دوران کودکی به نونهالان مهدهای کودک، ناهنجاریها کنترل شود تا شاهد جامعه ای عاری از آسیبهای اجتماعی باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی در این دیدار معاونین بهزیستی به ارائه عملکرد حوزه های تخصصی، توانمندیها و مشکلات پرداختند.

حجت الاسلام ˈعلی پهلوانˈ مدیرکل بهزیستی استان سمنان نیز به بیان لزوم شکل گیری ستاد مناسب سازی با توجه به افزایش جمعیت سالمندی و معلولین، کمک به تدوین سند کنترل و کاهش طلاق، افزایش سطح اعتبارات عمرانی و کمک به تجهیز اردوگاه 11 هکتاری چشمه علی دامغان ویژه معلولین و جامعه هدف پرداخت.ک/1

599

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.