چهارشنبه، ۱۲ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۹

استاندار فارس گفت: استان پهناور فارس که به لحاظ جمعیت و وسعت، استان اول کشور محسوب می‌شود، در مسائل مختلف از جمله در…

استاندار فارس گفت: استان پهناور فارس که به لحاظ جمعیت و وسعت، استان اول کشور محسوب می‌شود، در مسائل مختلف از جمله در موضوع مجموعه قضایی نیازمند نگاه و توجهی ویژه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه فارس، دکترسیدمحمد احمدی چهارشنبه 12 شهریور در مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم دادگستری استان فارس گفت: عمده‌ترین مشکل موضوع تجهیزات و امکانات اداری در مجموعه دادگستری است و امیدواریم مطالباتی که در این خصوص ارجاع می‌شود به‌شکل ویژه دیده شود.

احمدی گفت: استان فارس، استانی بزرگ با مردمی بزرگ است، مردمی که قدرشناس خادمین خود و خدمتگزاران نظام بوده و هستند.

وی نظام اسلامی ایران را یک نظام مقتدر ارزیابی کرد که طی سه دهه اخیر در مقابل هیچ قدرتی از قدرت‌های بزرگ جهان، سرتعظیم فرود نیاورده است.

احمدی خاطرنشان کرد: اقتدار امروز نظام اسلامی ماحصل فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدا‌ست، ماحصل همدلی‌ها است، زیرا نظامی مقتدر است که با نظمی موزون، همه ارکان همدل باشند، هرجا تبعیت از رهبری مشاهده کردیم به اصل وحدت رسیدیم.

استاندار فارس با اشاره به اینکه در یک‌سال اخیر، در فارس چیزی جز همدلی و وحدت بین مسئولان مشاهده نشده است، گفت: اگرچه فارس یک استان بزرگ به‌شمار می‌رود که مشکلات آن نیز بزرگ است، اما این مشکلات هر اندازه بزرگ باشد در مقابل همدلی و اراده راستین خدمت‌گزاران به مردم، به سادگی حل می‌شود.

احمدی تصریح کرد: روزی امنیت فارس خاکستری و در بعضی نقاط قرمز بود، اما امروز با تلاش خستگی ناپذیر، جلسات مستمر، هماهنگی و همفکری و بالاتر از همه هم‌دلی مجموعه‌های مختلف در استان و در سایه روحانیت بزرگوار، تلاش‌های نیروهای نظامی و انتظامی و تلاش قضات، به استانی امن تبدیل شده است.

استاندار فارس با بیان اینکه از دکتر خدائیان در زمان تصدی مسئولیت رئیس کلی دادگستری فارس جز خیر و درستکاری و تدبیر چیزی ندیده‌ایم، گفت: بنده در امور قضایی نه دخالتی داشته‌ و نه خواهم داشت اما در راستای اداره استان هرزمان توصیه‌ای داشته‌ایم، با سعه‌صدر توصیه‌ها را پذیرفته‌اند و امیدواریم آقای القاصی هم این راه را ادامه دهند.

احمدی با قدردانی از تدبیر رئیس قوه قضاییه برای انتخاب خدائیان به عنوان معاونت حقوقی این قوه، تاکید کرد: اکنون سه قوه در فارس هماهنگ هستند و آهنگ اختلافی در این استان وجود ندارد، همه در هماهنگی لازم و کامل به سر می‌برند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *