چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۱:۰۱

به گزارش خبرنگار مهر، همایش پدافند غیرعامل در تهدیدات نوین سایبری ظهر چهارشنبه با حضور گنجی مسئول و کارشناس فنی حوزه سایبری کشور،…

به گزارش خبرنگار مهر، همایش پدافند غیرعامل در تهدیدات نوین سایبری ظهر چهارشنبه با حضور گنجی مسئول و کارشناس فنی حوزه سایبری کشور، مدیران کل و روسای پدافندغیرعامل دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

در این همایش سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اهدای لوح تقدیری از تلاش ها و برنامه های مرتضی روزبه استاندار قزوین در حوزه پدافندغیرعامل تقدیر و ایشان را به عنوان” مدیر نمونه کشوری سال 93  “در این عرصه معرفی کرد.

متن لوح تقدیر بدین شرح است: 

شکوفایی، بالندگی و استحکام درونی مولفه های قدرت ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون زحمات بی وقفه و مجدانه بزرگوانی چون جنابعالی است که با تکیه بر ایمان و روحیه جهادی در عرصه اعتلاء پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی مفاهیم و اصول آن گام های ارزنده ای برداشته اید.

در ارزیابی های معاونین سازمان پدافند غیر عامل کشور از عملکرد دستگاههای اجرایی در حوزه پدافند غیر عامل شما به عنوان “مدیر نمونه سال 93” برگزیده شدید.

بدین وسیله از زحمات، تلاش ها و مجاهدت های مخلصانه آن جناب تشکر و تقدیر می گردد. بی تردید اجر اخروی تلاش ها و مجاهدت های مخلصانه سربازان عرصه پدافند غیر عامل کشور نزد خداوند تبارک و تعالی و امام زمان (عج) محفوظ و مأجور خواهد بود.

امید است در سایه الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری همواره در مسیر تعالی، پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *