پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۶

استاندار قم رفع مشکلات صنعت را مورد توجه قرار داد و گفت: دولت یازدهم اهتمام جدی در رفع مشکلات صنعت دارد. به گزارش…

استاندار قم رفع مشکلات صنعت را مورد توجه قرار داد و گفت: دولت یازدهم اهتمام جدی در رفع مشکلات صنعت دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری داشنجویان ایران (ایسنا)منطقه قم، حجت‌الاسلام محمدصادق صالحی‌منش در مراسم افتتاح دو طرح صنعتی در قم افزود: دولت تلاش می‌کند صاحبان صنایع با هیچ نگرانی به فعالیت‌های صنعتی خود بپردازند از این رو صنعتگران با همت و عزم خود برای دست یافتن به اهداف خود گام بردارند.

وی عزم ملی و مدیریت جهادی را راهگشای رفع مشکلات اقتصادی برشمرد و عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال را با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی نام‌گذاری کردند و این به منزله تلاش برای رونق اقتصادی است.

صالحی‌منش خاطرنشان کرد: رونق اقتصادی در راستای عزم ملی، مدیریت جهادی و همراهی دولت و بانک‌ها در رفع مشکلات امکان‌پذیر خواهد بود به ویژه بانک‌های عامل باید از صنعتگران و صاحبان صنعت حمایت کنند.

وی تلاش مسئولان را نیز یکی دیگر از مولفه‌های مهم در رفع مشکلات اقتصادی دانست و گفت: اگر مسئولان با مدیریت جهادی در زمینه حل مشکلات اقتصادی و حمایت از صنعتگران تلاش کنند ما به شکوفایی صنعتی دست پیدا می‌کنیم.

استاندار قم تصریح‌کرد: اگر چه امکان دارد که هر طرحی اقتصادی سال‌ها به طول بینجامد اما در دولت تدبیر و امید دولتمردان قوی و باهوش در تعامل با مجلس شورای اسلامی و قوه‌قضائیه اجازه نمی‌دهند که این طرح مهم اقتصادی سال‌ها به طول بینجامد.

وی به برخی از مشکلات موجود در شهرک صنعتی شکوهیه اشاره و خاطرنشان کرد: این مشکلات با همدلی وزارت صنعت و مسئولان حل خواهد شد.

صالحی‌منش درباره خدمات آتش‌نشانی و اورژانس در شهرک صنعتی شکوهیه عنوان کرد: در هنگام نیاز آتش‌نشانی و اورژانس باید در اولین فرصت خود را برسانند و نباید بگویند که شکوهیه در محدوده خدمات ما نیست البته این دو نهاد فداکار هستند و برای رفع مشکلات و نیازها به موقع حاضر می‌شوند اما لازم است کمک‌رسانی در اسرع وقت در شهرک شکوهیه انجام گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.