پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۱

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی منش در نشست صمیمی با فعالان تولیدی و صنعتی استان،…

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی منش در نشست صمیمی با فعالان تولیدی و صنعتی استان، با تبریک روز صنعت و معدن و تقدیر از تلاشگران سنگر تولید و صنعت، بر لزوم تلاش همه جانبه در جهت رفع مشکلات این قشر تاکید کرد.

استاندار قم با اشاره به مشکلات اقتصادی در سطح ملی و منطقه ای، شعار امسال را مورد توجه قرار داد و گفت: یکی از اولویت های مهم کشور پرداختن به مسائل اقتصادی و رفع موانع این حوزه است.

وی تشکیل جلسات رهبر معظم انقلاب با روسای قوای سه گانه در راستای حل مسائل اقتصادی کشور را نشان از اهمیت این مسئله عنوان و خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه ها باید در جهت رفع مشکلات اقتصادی تلاش و کوشش جدی داشته باشند.

مقام عالی دولت در استان بیکاری را سرمنشاء بیساری از معضلات اجتماعی و فرهنگی دانست و افزود: گام برداشتن در مسیر تولید و اشتغال و رفع معضل بیکاری جهادی مقدس و دارای ارزش والایی است.

صالحی منش رویکرد استان را حمایت همه جانبه از رونق تولید و سرمایه گذاری دانست و تصریح کرد: در اتاق مدیران باید به روی سرمایه گذاران باز باشد.

وی همچنین تولید و صادرات را دو شاخصه مهم برای پیشرفت و توسعه ی استان برشمرد و گفت: مشکلات قانونی پیش روی این دو مقوله احصاء و به دستگاه های ملی منعکس شود.

دهم تیرماه به عنوان روز ملی صنعت و معدن نامگذاری شده است. ک/1

7406 / 380/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.