جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۶

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار لرستان در جریان سفر به شهرستان الیگودرز از پروژه های احداث و تعریض راه دسترسی به روستای مرگسر…

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار لرستان در جریان سفر به شهرستان الیگودرز از پروژه های احداث و تعریض راه دسترسی به روستای مرگسر و همچنین محور شول آباد – کیگوران – الیگودرز بازدید کرد.

هوشنگ بازوند در جریان بازدید از این پروژه ها ضمن ابراز رضایت از فعالیتهای صورت گرفته در این بخش اظهار داشت: روند اجرای پروژه های راهسازی یاد شده مطلوب بوده که امیدواریم با تسریع در اجرای کار شاهد بهره برداری از این پروژه ها طی امسال باشیم.

وی همچنین با اشاره به مشکل راه دسترسی روستای “سه ران پایین” از توابع بخش زز و ماهرو شهرستان الیگودرز بیان داشت: این روستا به رغم جمعیت کم بیش از هشت شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات مردم این روستا تصریح کرد: در این راستا مسئولان امر در اداره کل راه و شهرسازی لرستان احداث راه دسترسی به این روستا به طول پنج کیلومتر را در فهرست برنامه های سال 93 خود قرار دهند.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان نیز در حاشیه این بازدید اظهار داشت: پروژه راه دسترسی به روستای “سه ران پایین” پس از تصویب در کمیته برنامه ریزی شهرستان در فهرست پروژه های اولویت دار شهرستان الیگودرز برای اجرا در سالجاری قرار خواهد گرفت.

شهرام ملکی عنوان کرد: در این راستا مطابق برآوردهای صورت گرفته برای احداث این راه دسترسی اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان نیاز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.