شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند عصر جمعه با حضور در سطح شهرستان دورود به همراه فرماندار و نماینده مردم دورود و ازنا…

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند عصر جمعه با حضور در سطح شهرستان دورود به همراه فرماندار و نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از پروژه های عمرانی سطح این شهرستان بازدید کرد.

در جریان این بازدید برخی مدیران کل دستگاههای اجرایی استان از جمله مدیر کل ورزش و جوانان و مدیر کل راه و شهرسازی استاندار لرستان را همراهی می کردند.

استاندار لرستان در جریان این سفر از پروژه ورزشگاه تختی دورود بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات اجرای این پروژه قرار گرفت.

بازوند با تاکید بر ضرورت رعایت نکات فنی و اجرایی در تکمیل سکوی تماشاگران این مجموعه ورزشی عنوان کرد: همچنین پیگیریهای لازم برای نصب صندلی، عایق کاری و ایمن سازی سکوی تماشاگران این مجموعه صورت خواهد گرفت.

وی همچنین در ادامه بازدیدهای خود از روند احداث پارک بانوان شهر دورود بازدید کرد و در جریان روند احداث این پروژه قرار گرفت.

استاندار لرستان با اشاره به پیشرفت 80 درصدی پارک بانوان شهر دورود عنوان کرد: تاکنون کار احداث فضای سبز و محوطه سازی این پارک انجام شده است.

بازوند با تاکید بر ضرورت توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی مرتبط با بانوان با توجه به اولویتهای دولت تدبیر و امید عنوان کرد: در این راستا کار دیوارکشی و ایجاد استانداردهای مورد نیاز پارک بانوان دورود انجام خواهد شد.

بازدید از روند اجرای شبکه فاضلاب شهر دورود و همچنین کنارگذر این شهر از دیگر برنامه های سفر استاندار لرستان در شهرستان دورود بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.