دوشنبه، ۱۰ شهریور ۹۳ - ۰۷:۲۳

استاندار لرستان از وضعیت مسکن مهر در این استان ناراضی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند با اشاره…

استاندار لرستان از وضعیت مسکن مهر در این استان ناراضی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند با اشاره به وضعیت نامناسب مسکن مهر در استان، اظهار کرد: از روز اول گفتیم کسانی که به مسکن مهر دل خوش کرده‎اند گناهی ندارند هر چند جانمایی بد، افزایش تورم و… از مشکل‎های این کار است اما وظیفه داریم برای افرادی که چشم‎شان به این خانه‎هاست، این مسیر را به اتمام برسانیم.

وی ادامه داد: اگر در کانال‎های کارشناسی حرکت نشود، مشکل درست خواهد شد. جالب است ارزش افزوده مسکن مهر در لرستان با استان‎های هم‎جوار هم‎خوانی ندارد.

بازوند بیان کرد: به سبب برخی کارهای غیرکارشناسی، در خیلی از سایت‎های مسکن مهر متقاضی نداریم و همین مشکل‎ها را بیشتر کرده است.

این مدیر ارشد لرستان در ادامه یادآور شد: از سال 88 تاکنون در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت استان، 4089 واحد مسکن مهر به بهره‎برداری رسیده و تا پایان شهریور ماه سال‎جاری نیز حدود 3000 واحد تکمیل خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین قرار است 7023 واحد تا پایان سال به اتمام برسد و 7400 واحد نیز برای سال بعد بماند.

بازوند در ادامه تأکید کرد: واحدهایی که دست خود مردم بوده، هیچ مشکلی ندارند، اما واحدهایی که با دولت بوده مشکلاتی‎ دارند، چون دولت مسکن‎ساز خوبی نیست.

استاندار با اشاره به اینکه تا پایان امسال واحدهای شهرهای زیر 25 هزار جمعیت استان به اتمام خواهد رسید، از دستگاه‎ها و شرکت‎های خدماتی درخواست کرد کمک کنند تا واحدهای باقی‎مانده نیز سریع‎تر تکمیل شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *