جمعه، ۱۷ مرداد ۹۳ - ۰۷:۲۹

استاندار لرستان گفت: روز خبرنگار روز پاسداشت اصحاب اندیشه و تجلیل از مشعلداران آگاهی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه…

استاندار لرستان گفت: روز خبرنگار روز پاسداشت اصحاب اندیشه و تجلیل از مشعلداران آگاهی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه لرستان، هوشنگ بازوند با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، از فعالان رسانه‌ای و خبرنگاران رسانه‌های مختلف استان تقدیر کرد.

وی در این پیام، با گرامیداشت یاد خبرنگار شهید محمود صارمی و تمامی شهدا و فرهیختگان عرصه فرهنگ و آگاهی بخشی مردم افزود: روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا آحاد جامعه ضمن توجه به جایگاه و رسالت خطیر این قشر شریف، تکریم و قدردانی شایسته‌ای را از همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه‎نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و ایثارگران عرصه اطلاع‎رسانی انجام دهند.

استاندار تصریح کرد: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه اطلاع رسانی و خبر به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، فرارسیدن هفدهم مرداد روز شکوه‌مند خبرنگار را به عموم فعالان این عرصه در کشور، خصوصاً خبرنگاران و اصحاب خبری متعهد، کوشا و پرتلاش استان لرستان، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

مهندس بازوند اضافه کرد: توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی از درگاه حضرت احدیت مسالت دارم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *