چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۳

ˈ محمد حسین مقیمی ˈ عصر روز سه شنبه در دیدار با خانواده سه شهید والا مقام دفاع مقدس در اراک افزود: فرزندان…

ˈ محمد حسین مقیمی ˈ عصر روز سه شنبه در دیدار با خانواده سه شهید والا مقام دفاع مقدس در اراک افزود: فرزندان شهدا و جانبازان، صاحبان به حق انقلاب و نظام اسلامی هستند و امروز مانند پدرانشان در دوران دفاع مقدس در کشور نقش آفرینی می کنند.

وی ادامه داد: فرزندان شهدا باید در کنار روحانیت و پشتیبان ولایت فقیه باشند و با عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب الگوی خوبی برای نسل جوان باشند.

استاندار استان مرکزی خاطر نشان کرد: زنان شهدا ادامه دهنده واقعی راه فاطمه زهرا (س) هستند و همچنان که آن حضرت نقش بی بدیلی در حرکت اسلام داشت نقش مادران، همسران و خواهران شهید و ایثارگر نیز پر رنگ است.

مقیمی خاطر نشان کرد: امروز همه ما در مقابل شهدا وظایفی داریم و باید اخلاق ،رفتار،کردار و گفتار آنان را الگو و سرمشق خود قرار دهیم و ادامه دهنده راهشان باشیم.

در این آیین استاندار استان مرکزی با خانواده شهید ˈ محمد تقی علی بیگی ˈ متولد 1356 که در ششم مرداد ماه سال 88 در درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد و خانواده شهیدˈ جمشید هدایتیˈ متولد 1346 که در سال 66 در عملیات کربلای پنج دعوت حق را لبیک گفته ، دیدار کرد.

همچنین استاندار استان مرکزی با خانواده شهیدˈ محمد خراطی ˈ متولد 1348 که در سال 65 در عملیات کربلای چهار منطقه بوارین که پیکرش در منطقه جا مانده است دیدار کرد و با اهدا لوح سپاس از آنان تقدیر کرد.

استان مرکزی پنج هزار و 700 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که دو هزار و 600 نفر آنان اراکی بوده اند.ک/2

716/559

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.