چهارشنبه، ۲۶ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۳

استاندار هرمزگان گفت: سیاست دولت تدبیر و امید که سرلوحه آن عقلانیت و اعتدال است، باید در مدیریت امور شهرستان بندرعباس نیز سرلوحه…

استاندار هرمزگان گفت: سیاست دولت تدبیر و امید که سرلوحه آن عقلانیت و اعتدال است، باید در مدیریت امور شهرستان بندرعباس نیز سرلوحه کار باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، دکتر جاسم جادری در آئین تکریم از فرماندار سابق و معارفه فرماندار جدید شهرستان بندرعباس با بیان این‌که تغییرات مدیریتی امری طبیعی است، افزود: تا پیش از این در دولت تدبیر و امید 11 فرماندار در استان هرمزگان تغییر کرده بودند که به برخی از فرمانداران سابق ماموریت‌های جدید ابلاغ شد و احمد مرادی فرماندار سابق بندرعباس نیز از نیروهای وزارت کشور است که از وی در مسئولیتی جدید استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در نظام جمهوری اسلامی ایران، وقت اداری برای مدیران معنا ندارد و یک مدیر باید در صحنه جهاد و خدمت، تلاش فراوانی داشته باشد.

استاندار هرمزگان با بیان این‌که باید از فرصت خدمت به مردم درست بهره ببریم، افزود: در مدت فرصت خدمت باید تمامی تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام دهیم تا پس از دوران خدمت حسرت گذشته را نداشته باشیم.

جادری در ادامه شهرستان بندرعباس را یکی از مهم‌ترین مناطق استان هرمزگان دانست و گفت: در این شهرستان به عنوان مرکز استان هرمزگان حدود نیمی از جمعیت استان هرمزگان زندگی می‌کنند و آقای پویافر دارای سوابق بسیار خوبی است که برای فرمانداری این شهرستان انتخاب شده است.

وی تصریح کرد: دولت یازدهم به دنبال تنش زدایی در داخل و خارج از کشور و تعامل با تمامی ارکان نظام است و شرط موفقیت یک مدیر نیز عمل بر پایه منطق و استدلال است.

جادری اظهار کرد: باید ضمن احترام به تمامی گروه‌ها و تفکرات، در پاسداری از ارزش‌های اسلامی پیشگام باشیم و ضمن دوری از حاشیه، به متن کار بپردازیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم احمد پویافر سرپرست جدید فرمانداری بندرعباس نیز عنوان کرد: ما براساس سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات مردم گام برخواهیم داشت تا شاهد تداوم امید و نشاط در جامعه باشیم.

هم‌چنین احمد مرادی فرماندار سابق بندرعباس در این آئین با اشاره به مشکلات طرح مسکن مهر در بندرعباس به فرصت‌های مهم پیش روی این شهرستان اشاره کرد و گفت: طرح ارتقای بخش فین به شهرستان و ارتقای دهستان‌های سیاهو و شمیل به بخش از جمله مواردی است که با اجرایی شدن آنها، کار ماندگاری در شهرستان بندرعباس صورت خواهد گرفت.

در پایان این مراسم از زحمات احمد مرادی تقدیر و احمد پویافر به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بندرعباس معرفی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.