سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۲

به گزارش ایرنا جاسم جادری شامگاه دوشنبه در آیین تودیع ومعرفی فرمانداران جدید وسابق رودان افزود: این اقدام ها با تصویب منطقه ویژه…

به گزارش ایرنا جاسم جادری شامگاه دوشنبه در آیین تودیع ومعرفی فرمانداران جدید وسابق رودان افزود: این اقدام ها با تصویب منطقه ویژه اقتصادی درجاسک شروع شده که مردم نتایج آن درآینده مشاهده خواهند کرد.

وی از نماینده عالی دولت در رودان خواست بعنوان یک فرماندار مردمی و با تعامل، همدلی و همراهی با امام جمعه، نماینده مردم در مجلس، شوراهای اسلامی، معتمدین و متنفذین در راستای برطرف کردن مشکلات و دغدغه های فراروی مردم و محرومیت زدایی از سیمای شهرستان تلاش کند.

وی خاطر نشان کرد: فرماندار باید بی توجه به جناح بازی های سیاسی، پرهیز از ورود به موارد حاشیه ای و با تکیه بر عقلانیت و اعتدال در راستای تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید و خدمت رسانی به مردم عمل نماید.

استاندار هرمزگان با اشاره به ظرفیت ها و نارسایی های فراروی منطقه، بیان کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی و عمل کرد که تمام توان و تلاش خدمتگزاران انقلاب و نظام به خدمت رسانی به مردم ولایتمدار، شهیدپرور و همیشه درصحنه شهرستان رودان معطوف شود.

جادری پرداختن به مسایل حاشیه ای را موجب عقب ماندن از اهداف و برنامه ها دانست و اظهار کرد: اگر فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان تضعیف شود و گروه ها و احزاب سیاسی مطابق میل خود با وی رفتار کنند، کاری از پیش نمی رود.

وی ادامه داد: پیشبرد امور بدون حاشیه؛ نیازمند همراهی و همدلی همگان است و باید با عزم و اراده جمعی این تفکر سرلوحه کار و عمل همگان قرار بگیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تلاش های غلامرضا نظرنژاد فرماندار سابق رودان به خاطر قانون مداری، نظم، برخورداری ازعزم و روحیه بسیجی و جهادگونه در برنامه ریزی ها وهمچنین نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس در زمینه بودجه استان قدردانی کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به تعامل خوب نماینده حوزه شرق با وزرا و هیئت دولت و عضویت وی در کمیسیون برنامه و بودجه، بستر و زمینه برای افزایش و تخصیص بودجه و اعتبارات لازم در راستای رشد و توسعه متوازن حوزه شرق هرمزگان، بیش از پیش ایجاد و هموار شود.

دراین ایین احمد محمودی به عنوان فرماندار جدید رودان معرفی و خدمات غلام رضا نظر نژاد فرماندار سابق قدر دانی شد.

شهرستان رودان در فاصله 90 کیلومتری بندرعباس قرار دارد؛ براساس آمار سال 1390 جمعیت این شهرستان 118 هزار و 547 نفر اعلام شده است.

رودان یکی از قطب های مهم کشاورزی استان هرمزگان است و اشتغال و اقتصاد آن وابسته به کشاورزی است و هم اکنون 80 درصد از جمعیت این شهرستان بطور مستقیم و غیر مستقیم در بخش کشاورزی، دامداری و صنایع وابسته به آن مشغول فعالیت هستند. ک/2

7196/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.