شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۹

به گزارش روز جمعه ایرنا جاسم جادری در این سفر که عزت کمال زاده فرماندار شهرستان قشم و جمعی از مقامات استانی و…

به گزارش روز جمعه ایرنا جاسم جادری در این سفر که عزت کمال زاده فرماندار شهرستان قشم و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی وی را همراهی می کردند از ساحل روستای کووه ای از توابع بخش مرکزی قشم عبور کرده و از نزدیک قایق های مستقر در این ساحل را مشاهده کرد.

دیدار از پروژه ورزشی در دست احداث زمین فوتبال سهیلی از جمله برنامه های سفر روز جمعه استاندار هرمزگان به جزیره قشم بود که طی آن روند اجرای این پروژه برای وی تشریح شد و قرار شد بنا به دستور استاندار هرمزگان موضوع مالکیت زمین آن از سوی فرماندار قشم پیگیری شود.

بازدید از مجتمع شناورسازی مدکندالو قشم یکی دیگر از اماکن مورد بازدید استاندار هرمزگان و هیات همراه او بود که در محدوده ای به وسعت 50هزار مترمربع در منطقه کندالو روستای شیب دراز از توابع بخش شهاب قشم مبادرت به تولید شناورهای فایبرگلاس، آلومینیمی و فولادی می کند.

براساس این گزارش استاندار هرمزگان همچنین از حوزه علمیه اهل سنت کمالی بند حاجعلی قشم با قدمت 400ساله و کتابخانه آن با کتاب های خطی منحصر بفرد بازدید کرد و با شیخ عبدالرئوف نحوی مدیر این حوزه دیدار و گفت و گو کرد.

سخنرانی در آیین نماز جمعه اهل سنت روستای طبل از توابع بخش شهاب قشم از دیگر برنامه های سفر یک روزه استاندار هرمزگان به جزیره قشم بود که وی در این آیین با ستایش از علمای اهل سنت جزیره قشم بخصوص امام جمعه طبل شیخ محمد صالح امینی، وضعیت بودجه عمرانی دولت یازدهم را تشریح کرد و با شمردن مشکلات و موانع پیش روی دولت، خواستار مشارکت مردم بخصوص خیرین جزیره در اجرا و تکمیل طرح های عمرانی در قشم شد.ک/2

1871/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.