یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۶

کوهسار دادور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: قرار بود نشست مطبوعاتی وزیر کشور با خبرنگاران ساعت 16روز شنبه…

کوهسار دادور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: قرار بود نشست مطبوعاتی وزیر کشور با خبرنگاران ساعت 16روز شنبه در استانداری کردستان برگزار شود اما به دلیل به طول کشیدن جلسات این نشست لغو شد.

وی گفت: دولت تدبیر و امید به تعامل و همکاری و هماهنگی با اصحاب رسانه به عنوان ارکان اساسی دمکراسی اعتقاد داشته و هرگز معتقد به حذف یا عدم تعامل با رسانه ها نبوده و نخواهد بود.

وی اظهار کرد؛ وزیر کشور طی سفری دو روزه در استان کردستان از سه شهرستان استان کردستان و غرب کشور بازدید و بیش از شش جلسه فشرده را در جهت رفع مشکلات و معضلات استان کردستان برگزار نمود.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین المل استانداری کردستان همچنین ابراز امیدواری کرد در سایه همکاری و مساعدت اصحاب رسانه و نشریات، دولت تدبیر و امید بتواند در جهت ارتقای سطح معیشت مردم کردستان، توسعه و توازن منطقه ای و گردش آزاد اطلاعات قدم های جدی بردارد.

وزیر کشور روز جمعه دوم خرداد ماه در استان کردستان حضور یافت و عصر شنبه این استان را به مقصد تهران ترک کرد.

بازدید از مرزهای غربی استان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در استان، حضور در جلسه شورای اداری، حضور در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، دیدار با خانواده های شهدا و حضور در جلسه شورای تامین از جمله برنامه های وزیر کشور در مدت حضور در استان کردستان بود.ک/3

7346/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.