پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۱

به گزارش ایرنا، ابراهیم رضایی بابادی روز پنجشنبه در بدو ورود به اسلام آباد در سر مزار شهدای والامقام این شهرستان حضور یافت…

به گزارش ایرنا، ابراهیم رضایی بابادی روز پنجشنبه در بدو ورود به اسلام آباد در سر مزار شهدای والامقام این شهرستان حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار گل، نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

در این مراسم معاونین امور عمرانی و برنامه ریزی استانداری و همچنین جمعی از مدیران استان کرمانشاه نیز حضور داشتند.

استاندار کرمانشاه در جریان سفر به اسلام آباد غرب، همچنین از روند اجرای طرح های عمرانی و درمانی این شهرستان بازدید کرد.

رضایی بابادی در این بازدیدها ضمن تاکید بر تسریع در روند اجرایی طرح ها، خواستار مشارکت دادن و فراهم شدن زمینه لازم برای همکاری بخش خصوصی در این راستا شد.

روند اجرایی بوستان ولایت، رودخانه برف آباد، نهر ارمنی، بیمارستان امام خمینی (ره) و همچنین پروژه های مسکن مهر شهرستان اسلام آباد از جمله طرح هایی بود که مورد بازدید استاندار کرمانشاه قرار گرفت.

حضور در کمیته برنامه ریزی و در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران و همچنین شرکت در مراسم افتتاح پرواربندی بره هزار راسی روستای مومه ای از دیگر برنامه های یک روزه رضایی بابادی به شهرستان اسلام آباد غرب است.

اسلام آباد غرب با 78 هزار هکتار زمین کشاورزی دیم و 13 هزار هکتار آبی از قطب های کشاورزی استان کرمانشاه به شمار می آید.

این شهرستان با بیش از 150 هزار نفر جمعیت بعد از کرمانشاه دومین شهرستان بزرگ استان محسوب می شود.

اسلام آبادغرب با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی عامل اتصال استان های ایلام، بخشی از استان های لرستان و خوزستان و همچنین شهرهای غربی کرمانشاه به مرکز کشور می باشد.

567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.