دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم رضایی بابادیˈ عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه که به منظور معارفه فرماندار این شهرستان برپا…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم رضایی بابادیˈ عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه که به منظور معارفه فرماندار این شهرستان برپا شد، اظهار داشت: کلانشهر کرمانشاه نیمی از جمعیت کل استان را در خود جای داده و تمامی دستگاه های اجرایی باید برای حل مشکلات آن نهایت توان خود را به کار گیرند.

وی ادامه داد: محور رسیدگی به شهرستان کرمانشاه فرمانداری آن است و تمامی پرسنل آن و در راس این مجموعه فرماندار باید با تمام توان در خدمت پیشبرد اهداف و برنامه ها به صورت شبانه روز تلاش کنند.

رضایی افزود: شهر کرمانشاه از توانمندی ها و پتانسیل های زیادی برخوردار است که اگر از آن ها به درستی استفاده شود می توان به شهری نمونه و الگو تبدیل شود.

استاندار کرمانشاه گفت: یکی از توانمندی های این شهر در بحث گردشگری است و وجود آثار و جاذبه های فراوان طبیعی و تاریخی باعث شده تا همه ساله گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور و حتی کشورهای خارجی در آن حضور یابند و همین موضوع به رونق و توسعه اقتصادی استان نیز کمک خواهد کرد.

وی رسیدگی به اوضاع شهر کرمانشاه را مورد تاکید مجدد قرار داد و گفت: کرمانشاه به عنوان مرکز استان از اهمیت خاصی برخوردار است و مردم آن نیز لایق بهترین خدمات هستند وهمین وظیفه ما را سنگین تر می کند.

رضایی یادآور شد: یکی از برنامه هایی که به دنبال آن هستیم ایجاد یک منطقه ویژه اقتصادی در کرمانشاه است که در صورت تحقق آن نقش بسیار مهمی در توسعه و شکوفایی هرچه بیشتر این شهر خواهد داشت.

استاندار کرمانشاه همچنین بحث انتقال پادگان ها به خارج از شهر کرمانشاه را مطرح و خاطرنشان کرد: هماهنگی های لازم در این خصوص با ارتش به عمل آمده و این می تواند فرصت خوبی برای گسترش فضای سبز در اختیار شهرداری قرار دهد و تفرجگاه های استان بیشتر شود.

وی در پایان به انتصاب فرماندار جدید کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: رنجبر از جمله فرمانداران خوب و با تجربه و کاردان استان است و امیدوارم بتواند با تلاش های شبانه روزی خود باعث رونق و توسعه پایدار این کلانشهر را فراهم کند.

فضل الله رنجبر پیش از این سرپرستی فرمانداری شهرستان یک میلیون نفری کرمانشاه را بر عهده داشت.

7458/567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.