جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم رضایی بابادیˈ روز پنجشنبه در جمع خانواده های شهدای شاخص، یادگاران دوران دفاع مقدس و ایثارگران شهرستان گیلانغرب…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم رضایی بابادیˈ روز پنجشنبه در جمع خانواده های شهدای شاخص، یادگاران دوران دفاع مقدس و ایثارگران شهرستان گیلانغرب افزود: اگر کاری می کنیم و باعث افتخارمان است و اگر کشور با همه محرومیت ها در مقابل شرق و غرب ایستاده و مبارزه می کند همه به دلیل ایثارگری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه هر خدمتی که انجام می دهیم وظیفه است، تاکید کرد: هر کاری که انجام می دهیم در مقابل کاری که شهدا و ایثارگران انجام دادند و سختی هایی که متحمل شدند، بسیار ناچیز است.

رضایی بابادی افزود: موضوع تصویب چهارم مهر بعنوان روز مقاومت مردم گیلانغرب در تقویم کشور در دست پیگیری است تا شاید ذره ای از ایثار و فداکاری این مردم را به منصه ظهور برساند.

وی استفاده از ظرفیت ایثارگران و افراد بومی منطقه در بازارچه مرزی سومار را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: دغدغه های خود را پیرامون مشکلات شهرستان بیان کنید تا از مشاوره های شما برای بهبود شرایط استفاده کنیم.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در پست های مدیریتی از وجود خانواده شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب استفاده می کنیم، قول مساعد داد تا بخش عمده ای از مشکلات شهرستان گیلانغرب را با اختصاص اعتبارات مناسب و پیگیری های شخصی بر طرف کند.

استاندار کرمانشاه روز پنجشنبه همراه با معاونین خود و برخی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه، نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی برای بازدید از پروژه های عمرانی و خدماتی، شرکت در نشست شورای اداری و دیدار با مردم به شهرستان گیلانغرب سفر کرد.

7398/567/712

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.