پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۰۶:۱۹

استاندار کرمان طی آیینی از قهرمانان و مدال آوران پارا آسیایی اینچئون 2014 تجلیل کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر،…

استاندار کرمان طی آیینی از قهرمانان و مدال آوران پارا آسیایی اینچئون 2014 تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، “علیرضا رزم حسینی” صبح امروز در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران پاراآسیایی اینچئون اظهار کرد: شما مدال آوران دارای دو قهرمانی هستید. یکی قهرمانی اراده و مسلط شدن بر معلولیت و جسم آسیب دیده خود که موفقیت بزرگی است و مهم تر از آن مدال آوردن در یک عرصه جهانی است.

وی با بیان اینکه شما جزو مفاخر استان کرمان هستید، افزود: موفقیت‌های شما درس بزرگی برای افرادی است که این محدودیت‌ها را ندارند و امیدواریم تمام جوانان از این افراد در زندگیشان الگو بگیرند.

رزم حسینی تصریح کرد: نام شما در تاریخ کرمان به عنوان اشخاصی که توانستید نام کرمان را در دنیا سرافراز کنید؛ ثبت شده است.

استاندار کرمان استعداد یابی در امر ورزش را از سیاست‌های استان برشمرد و تصریح کرد: باید شرایطی را فراهم کنیم تا با هم افزایی دستگاه‌ها که روش جدیدی برای خلق مزیت است، استعداد‌های بیشتری شکوفا شود.

وی با بیان اینکه از مدیران استان درخواست کرده‌ایم توجه به ورزش را جدی بگیرند، افزود: ورزش با سلامت و نشاط مردم سر و کار دارد و بهترین راه برای مبارزه با مصرف مواد مخدر است.

در این مراسم “محمدرضا پورابراهیمی” نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قول مساعد وزیر ورزش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی استان کرمان گفت: وزیر ورزش و جوانان برای تکمیل پروژه‌های ورزشی تا 70 درصد پیشرفت کرمان قول مساعد داد.

وی افزود: جوانان ما در این مسابقات با وجود مشکلات و موانع موجود خوش درخشیدند و توانستند تصویری از توانمندی کشورمان در عرصه ورزش را به رخ جهانیان بکشانند.

وی ادامه داد: همان طور که اقدامات خوبی در عرصه ورزش انجام شده است، نباید از کنار این قهرمانی‌ها به سادگی عبور کرد و این موفقیت‌ها نشان می‌دهد که ورزشکاران ما در بخش جانبازان و معلولان توانمندی و ظرفیت لازم را برای درخشش در اختیار دارند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *