شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۷

به گزارش ایرنا، ˈعلیرضا رزم حسینیˈ عصر جمعه در نشست امضای توافقنامه الحاقیه قرارداد گودال خشت مال ها در محل استانداری کرمان، افزود:…

به گزارش ایرنا، ˈعلیرضا رزم حسینیˈ عصر جمعه در نشست امضای توافقنامه الحاقیه قرارداد گودال خشت مال ها در محل استانداری کرمان، افزود: این سرمایه گذاران نگران نرخ ارز و بازار در ایران نیستند و کارشان را به خوبی دنبال می کنند.

وی ادامه داد: با تدبیر می توان اختلاف ارز را جبران یا آن را بیمه کرد.

وی با اشاره به سپری شدن شش ماه از انتصابش به سمت استانداری کرمان، تصریح کرد: روز اول نیز متذکر شدم که برای حضور سرمایه گذاران در این استان فرش قرمز پهن خواهیم کرد.

استاندار کرمان، گفت: طی مدت شش ماه اخیر تعداد زیادی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان کرمان مشغول به سرمایه گذاری شده اند.

وی شرایط موجود کشور را برای جذب سرمایه گذاران، خوب و مطلوب ارزیابی و بیان کرد: استان کرمان نیز برای سرمایه گذاری دارای ظرفیت و موقعیت های ویژه و منحصر بفردی است.

رزم حسینی ادامه داد: تحریم های بین المللی علیه ایران اسلامی گام به گام رو به کاهش است و همزمان حضور سرمایه گذاران در کشور رو به افزایش است.

وی گفت: امروز زمان و فرصت خوبی برای کسانی است که می خواهند در کشور ایران سرمایه گذاری کنند.

وی اضافه کرد: استان کرمان در ابعاد مختلف معدنی، میراث فرهنگی، کشاورزی و غیره دارای پتانسیل و ظرفیت های فراوان است.

رزم حسینی خطاب به گروه سرمایه گذاری شرکت صاروج پارس، گفت: ادامه کار و سرمایه گذاری شما را در کرمان تضمین می کنیم.

وی از این شرکت سرمایه گذاری خواست در بخش های دیگر و طرح های بزرگ تر استان کرمان سرمایه گذاری کنند.

استاندار کرمان گفت: اگر برای بازدید از ظرفیت های استان کرمان وقت بگذارید متحیر می شوید که چه ثروتی در این استان وجود دارد و شما می توانید در آنها سرمایه گذاری کنید.

رزم حسینی، از این شرکت سرمایه گذاری خواست زمان بهره برداری طرح را مشخص و برای اطلاع مردم اعلام کنند.

توافقنامه الحاقیه قرارداد گودال خشت مال ها با هدف رونق بافت تاریخی کرمان و با حضور استاندار و جمعی از مدیران ذیربط بین شهرداری کرمان و شرکت سرمایه گذاری صاروج پارس امضا شد.ک/2

7433/8154

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.