پنجشنبه، ۳۰ مرداد ۹۳ - ۰۷:۳۰

استاندار کرمان گفت: چالش‌های سیاسی فرصت خدمت‌رسانی به مردم را از مسئولان می‌گیرد، خدمت به مردم خدمت به نظام و موجب رضایت رهبری…

استاندار کرمان گفت: چالش‌های سیاسی فرصت خدمت‌رسانی به مردم را از مسئولان می‌گیرد، خدمت به مردم خدمت به نظام و موجب رضایت رهبری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، “علیرضا رزم حسینی” صبح امروز در مراسم اختتامیه کنگره پیامبراعظم (ص) و افتتاحیه جشنواره ملی فرهنگی هنری اسوه حسنه در کرمان با تاکید بر الگو گرفتن از اخلاق و رفتار پیامبر اسلام(ص) اظهار کرد: رسالت بسیار سنگین ما مسلمانان ایجاد و حفظ وحدت جامعه اسلامی به ویژه در کشورهای منطقه است.

وی افزود: دشمن گروه‌های تکفیری توسط مستکبران ایجاد کرده و در بین مسلمانان اختلاف به وجود آورده است.

رزم‌حسینی در ادامه تصریح کرد: در سایه امنیت می‌توانیم پیشرفت و توسعه داشته باشیم و محور امنیت، وحدت است و براساس وحدت می‌توانیم در توسعه کشور و پیشرفت کار کنیم.

وی با بیان اینکه کشورهای اسلامی آبستن حوادث بسیار سنگینی هستند، اظهار کرد: باید پیام پیامبر اسلام(ص) یعنی وحدت را روز به روز عمیق‌تر کرده و نگذاریم کسانی وحدت جامعه اسلامی را از بین ببرند.

استاندار کرمان گفت: نیاز امروز جامعه ایرانی اسلامی ما وحدت است. چالش‌های سیاسی فرصت خدمت رسانی به مردم را از مسولان می گیرد. خدمت به مردم خدمت به نظام و رضایت رهبری است.

وی افزود: فرصت‌های سرمایه گذاری، توسعه و پیشرفت را نباید با حرکت‌های سیاسی از بین برده و وحدت را خدشه‌دار کنیم.

رزم حسینی تصریح کرد: امنیت امروز ما ثمره وحدت ماست و در سایه امنیت می‌توانیم آبادانی ایجاد کنیم و با پیشرفت، دیانت ما نیز بهتر می‌شود.

وی با تاکید بر میانه‌روی و اعتدال گفت: راه رستگاری راه میانه‌روی است و افراط و تفریط غلط است.

تمامی اتفاقات استان را رصد می‌کنیم

استاندار کرمان گفت: ما تمامی اتفاقات استان را رصد می‌کنیم و در تلاش هستیم تا موانع اقتصادی به حداقل برسد.

علیرضا رزم‌حسینی، صبح امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید تعیین تکلیف خوبی پیرامون پروژه‌های نیمه تمام کرده است و آن هم واگذاری پروژه‌های زیر 50 درصد پیشرفت به بخش خصوصی است.

رزم‌حسینی گفت: مدیران باید با بخش غیردولتی ارتباط برقرار و پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی، فرهنگی، آموزشی، درمانی و … خود را در قالب قراردادهای بلند و یا کوتاه مدت به آنها واگذار کنند و دیگر اجازه ندهند پروژه‌ای به دلیل کمبود اعتبارات دولتی بر زمین بماند.

وی افزود: امسال بالای 80 درصد اعتبارات دولتی تخصیص خواهد یافت که باید جهت جذب به موقع آنها تلاش کرد.

استاندار کرمان تصریح کرد: احساس می‌شود بودجه‌هایی که به استان کرمان اختصاص می‌یابد و همچنین مالیات بر ارزش افزوده این خطه عادلانه نیست و قانون‌گذار به آن بی‌توجهی کرده است که نیاز به اصلاح دارند.

رزم‌حسینی افزود: خوشبختانه هم اکنون در شرایط خوبی قرار داریم و هفته به هفته اعتبارات افزوده می‌شود از این رو شاهد رونق در پروژه‌های استانی خواهیم بود.

وی همچنین به راه‌اندازی پنجره واحد در استان اشاره و اظهار کرد: این اتفاق می‌تواند مسیر سرمایه‌گذاری در استان کرمان را تسهیل و هموار کند.

استاندار کرمان خاطرنشان کرد: ما تمامی اتفاقات استان را رصد می‌کنیم و در تلاش هستیم تا موانع اقتصادی به حداقل برسد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *