یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۲۲

ˈحسن صادقلوˈ عصر شنبه در نشست شورای نظارتی بانک های استان افزود: گلستان دارای کمبود منابع است و باید برای بازپرداخت معوقات بانکی…

ˈحسن صادقلوˈ عصر شنبه در نشست شورای نظارتی بانک های استان افزود: گلستان دارای کمبود منابع است و باید برای بازپرداخت معوقات بانکی در این جلسات به یک جمع بندی و اراده حل موضوع برسیم.

وی با بیان این که عدد دقیق و قطعی معوقات بانکی باید در هر حوزه ای روشن و شفاف باشد، اضافه کرد: معوقات برجسته سازی شود و در این بین کسانی که دارای معوقات بانکی بوده اما در بخش تولید فعال هستند با افرادی که پس از بهره مندی از تسهیلات، سرمایه خود را در راه های دیگری هزینه کرده اند و حال دارای معوقات زیادی هستند، باید تفاوت قائل بود و برای بازپرداخت هر کدام راهکاری مشخص داشت.

دکتر صادقلو خاطرنشان کرد: در این حوزه باید هر چه سریع تر به یک نتیجه گیری و جمع بندی نهایی برسیم از این رو برگزاری یک جلسه فوق العاده در اسرع وقت در دستور کار اعضای شورا قرار داشته باشد.

وی در پایان با تأکید بر این که تسهیلات بانکی باید هدفمند و در چهارچوب توسعه استان ارائه شود از مدیران بانک هایی که آمادگی خود را برای ارائه تسهیلات اعلام کرده اند تشکر کرد.

602

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.