شنبه، ۱۸ مرداد ۹۳ - ۰۳:۱۸

‌استاندار ایلام گفت: ورودی‌ها و خروجی‌های شهر ایلام بایستی هرچه سریع‌تر ساماندهی شوند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، مهندس…

‌استاندار ایلام گفت: ورودی‌ها و خروجی‌های شهر ایلام بایستی هرچه سریع‌تر ساماندهی شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، مهندس «محمدرضا مروارید» در بازدید از پروژه‌های شهر ایلام اظهار کرد: طرح‌هایی همچون ساماندهی ورودی‌ها و خروجی‌های شهر ایلام، اجرای پارکینگ طبقاتی و انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهر ایلام بایستی هر چه سریعتر به انجام برسند.

وی با اشاره به لزوم ساماندهی صنوف آلاینده شهر ایلام و خروج این اصناف به محدوده شهر، افزود: معضل شهر ایلام این است که صنوف عمده آن باید از شهر خارج شوند و نمایشگاه‌های اتومبیل و صنایع مزاحم و میدان میوه و تره بار هم باید از شهر خارج شوند.

استاندار ایلام با اشاره به افتتاح پل روگذر شهید رضایی نژاد ایلام تصریح کرد: با بهره برداری از این طرح بخش عمده‌ای از مشکلات ترافیکی شهر ایلام از جمله تقاطع جاده مهران به سمت بلوار آزادی مرتفع می‌شود.

مروارید همچنین با بیان اینکه این پروژه به طول 600 متر و در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع احداث شده خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با اجرای فاز نهایی این طرح بلوار آزادی را به آرامستان بهشت رضا وصل کنیم.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.