یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۱۲:۱۵

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود محمودزاده در این جلسه با وسیع دانستن ساختار سازمانی این اداره کل گفت: تاکنون با خدمات کلیه پرسنل…

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود محمودزاده در این جلسه با وسیع دانستن ساختار سازمانی این اداره کل گفت: تاکنون با خدمات کلیه پرسنل در راستای تحقق اهداف و خدمت‌رسانی به مردم تلاش شده است.

وی با بیان اینکه امسال براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی بارندگی‌ها نسبت به مدت مشابه زودتر آغاز و میزان آن بیشتر است بر آماده‌باش کامل و حضور به موقع راهداری زمستانی تاکید کرد و اظهار داشت: کلیه راهدارخانه‌ها به شن، نمک و تجهیزات ماشین‌آلات سبک و سنگین مجهز باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص اجرای عملیات روکش آسفالت در راه های استان گفت: امسال به صورت بی‌سابقه ۴۰۰ کیلومتر از راه های استان در حال انجام روکش آسفالت است که برگ‌زرینی در خدمات‌رسانی به مردم عزیز در حوزه راه های استان اصفهان است، همچنین در بخش ایمنی امسال با نصب نیوجرسی در محورهای استان با هدف کاهش تلفات و تصادفات اقدامات موثری انجام شده است.

محمودزاده در خصوص اصلاح  و تکمیل  هر چه سریعتر پروژه‌های در دست اقدام این اداره کل در حوزه راهداری و راهسازی در سطح استان اصفهان تاکید کرد و گفت: با عنایت به شروع فصل سرما و بارش ها پروژه‌های نیمه‌کاره تکمیل گردد.

وی اظهار داشت: براساس مطالعه‌ای که برای اولین‌بار در کشور توسط این اداره کل در خصوص تهیه سند احداث راه انجام شد، طبق مطالعات انجام شده، استان اصفهان نیازمند احداث ۳ هزار کیلومتر شبکه راهی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، با بیان اینکه سرانه متوسط راه هم سنگ استان به ازای هر نفر حدود ۵ متر است گفت: در برخی از شهرستانها این سرانه کمتر از نیاز است و می‌بایست در آن حوزه نسبت به احداث راه اقدام شود.

وی ادامه داد: ۳ هزار کیلومتر راه می‌بایست به راه های استان اصفهان اضافه شود تا به متوسط کشور برسد و استان اصفهان از لحاظ نسبی دارا بودن شبکه راهی، در رتبه ۲۷ تا ۲۹ کشور قرار دارد که برای گسترش شبکه راهی استان به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر احداث راه نیاز به ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

فرزاد دادخواه مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان نیز در این جلسه با اهمیت دانستن راهداری زمستانی گفت: در طول راهداری زمستانی تمامی راهداران با آماده باش کامل و تجهیزات راهداری زمستانی در جاده‌ها حضور شبانه‌روزی داشته باشند، همچنین نسبت به الزامی بودن حضور رئیس ادارات شهرستانهای تابعه از آغاز آماده‌باش راهداری زمستانی تا پایان آن تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *