پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا جهان صبح پنجشنبه درگلزار شهدای امامزاده یحیی بن موسی(ع) سمنان ضمن بیان اینکه زیارت قبور شهدا یک…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا جهان صبح پنجشنبه درگلزار شهدای امامزاده یحیی بن موسی(ع) سمنان ضمن بیان اینکه زیارت قبور شهدا یک ارزش است اظهار داشت: یاد و ذکر شهید به خصوص شهدای فرهنگی کمتر از شهادت نیست.

وی با بیان اینکه شهدا با اندیشه و تفکرشان راه جدیدی را برای بشر باز کردند افزود: باید ادامه دهنده راه و روش شهدا باشیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان با تبریک سالروز ولادت امام محمد باقر (ع)، حلول ماه مبارک رجب و هفته معلم یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری را گرامی داشت.

جهان از فعالیت بالغ بر 9 هزار فرهنگی در یک هزار مدرسه این استان خبر داد و تصریح کرد: آموزش و پرورش سهم عظیمی در تحقق شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی دارد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری، افزود: همه دستگاه های اجرایی در ایجاد این فرهنگ ارزنده سهیم هستند و آموزش و پرورش نیز در تحقق آن سهم ویژه ای دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان اظهار داشت: دوازدهم تا نوزدهم اردیبهشت به عنوان هفته گرامیداشت مقام معلم نامگذاری شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان، معاونان، روسای ادارات و کارکنان ستادی اداره کل، فرهنگیان، فرزندان و خانواده های معزز شهدا، اعضای بسیج دانش آموزی و فرهنگیان  به مناسبت روز معلم و هفته گرامیداشت مقام معلم با حضور خود در امامزاده یحیی ابن موسی (ع) به مقام شهدا ادای احترام کرده و با قرائت فاتحه گلزار شهدا را گلباران کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.