یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۴:۳۸

ˈملک محمد قربان پورˈ روز یکشنبه درگفت وگوباخبرنگارایرنا، ضعف برخی زیرساخت های اقتصادی را ازموانع توسعه استان دانست و افزود: برای حل بخشی…

ˈملک محمد قربان پورˈ روز یکشنبه درگفت وگوباخبرنگارایرنا، ضعف برخی زیرساخت های اقتصادی را ازموانع توسعه استان دانست و افزود: برای حل بخشی ازاین مشکل توسعه زیرساخت ها و راه اندازی خط راه آهن استان درحال انجام است .

قربان پوراظهارداشت: برخی جاده های استان سالانه حادثه خیز است و سالانه بر اثر تصادفات عده ای جان خود را در جاده های استان از دست می دهند، به همین منظور افزایش ضریب ایمنی جاده های استان باید با سرعت بیشتری اجرا شود.

وی نرخ جمعیت دارای مهارت بالا را در استان از متوسط کشور بیشتر دانست و افزود: در برنامه ششم توسعه استان تلاش می شود تا مشارکت نخبگان و فعالان بخش خصوصی، تشکل ها و انجمن های استان در توسعه افزایش یابد.

وی از تشکیل بانک اطلاعاتی سرمایه گذاران در استان خبردادو گفت: با تشکیل این بانک از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی بصورت ویژه استفاده می شود .

استان چهارمحال و بختیاری از استان های در حال توسعه کشور است که همجواری این استان با استان های اصفهان و خوزستان زمینه مناسبی را برای توسعه فرهم آورده است.

8125/558/

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.