دوشنبه، ۰۶ مرداد ۹۹ - ۱۲:۳۰
استفاده از اکانت واتساپ در چندین دستگاه

استفاده از اکانت واتساپ در چندین دستگاه می تواند برای بسیاری از افرادی که با این اپلیکیشن کارهای حرفه ای تر انجام میدهند…

استفاده از اکانت واتساپ در چندین دستگاه می تواند برای بسیاری از افرادی که با این اپلیکیشن کارهای حرفه ای تر انجام میدهند نیاز ضرروی باشد. حالا واتساپ قصد دارد این ویژگی را این اپلیکیشن اضافه کند.

واتساپ در سال‌های اخیر به ویژگی‌های زیادی مجهز شده اما همچنان کمبودهایی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، عدم امکان استفاده از یک حساب در چندین دستگاه است که ظاهرا در آینده رفع خواهد شد.

در دنیای امروز برنامه‌های پیام‌رسان زیادی وجود دارند که قابلیت‌های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. واتساپ محبوب‌ترین پیام‌رسان در جهان محسوب می‌شود، با این حال همچنان با کمبودهایی دست و پنجه نرم می‌کند. این برنامه چندین ماه پیش و پس از مدت‌ها انتظار، به دارک مود مجهز شد، ویژگی که رقبایش مانند تلگرام قبل از آن ارائه کرده بودند.

یکی از مشکلاتی که کاربران واتساپ را دچار دردسر می‌کند، وابستگی حساب آن‌ها به گوشی یا دستگاه اصلی است. برای مثال اگر بخواهید از حساب خود توسط کامپیوتر یا تحت وب استفاده کنید، باید گوشی در اختیارتان باشد و با آن نیز به این پیام‌رسان متصل شوید و نمی‌توانید از یک حساب روی چندین دستگاه استفاده کنید. اگر این برنامه به نام کاربری و پسورد کاربر وابسته باشد، می‌توان بدون چنین مشکلاتی از آن در دستگاه‌های مختلف استفاده کرد.

استفاده از اکانت واتساپ در چندین دستگاه

استفاده از اکانت واتساپ در چندین دستگاه

حالا به گزارش WABetaInfo، این موضوع تغییر خواهد کرد و فیسبوک در حال توسعه رابط کاربری جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد حداکثر ۴ دستگاه را به یکدیگر متصل کند و از آن‌ها به صورت همزمان استفاده کند.

استفاده از اکانت واتساپ در چندین دستگاه

استفاده از اکانت واتساپ در چندین دستگاه

جدیدترین نسخه بتای واتساپ با ورژن ۲.۲۰.۱۹۶.۸ برای اندروید، شامل چندین صفحه می‌شود که نشان می‌دهد می‌توانید از آن در دستگاه‌های مختلف مانند کامپیوتر، مرورگر و فیسبوک پورتال استفاده کنید. به گفته WABetaInfo، کاربران می‌توانند کد موردنیاز برای اتصال دستگاه‌ها را توسط پیامک یا چت واتساپ دریافت کنند.

در حالی که این ویژگی در دنیای پیام‌رسان‌ها جدید نیست، باعث می‌شود کاربران واتساپ دیگر به اپلیکیشن موبایل آن وابسته نباشند و بتوانند به راحتی توسط کامپیوتر یا دستگاه‌های دیگر از حساب خود استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.