پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۲۵

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین میر محمد صادقی در مراسم اختتامیه نخستین همایش ملی رشد اقتصادی و نقش بخش خصوصی در یزد با…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین میر محمد صادقی در مراسم اختتامیه نخستین همایش ملی رشد اقتصادی و نقش بخش خصوصی در یزد با اشاره به سیاست های کلان نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت اقتصاد مقاومتی افزود: برای ارتقای رشد اقتصادی و رسیدن به اهداف تعریف شده باید همه ظرفیت ها را بکار گرفت و در این میان نقش بخش خصوصی و رشد اقتصادی برکسی پوشیده نیست .

وی اظهار داشت: این همایش با حضور صاحب نظران و مختصصان و فعالان بخش خصوصی در اقتصاد کشور در دو روز و براساس یک برنامه مدون برگزار که قطعا پیامدهای مثبتی را برای فعالیت بیشتر بخش خصوصی و شکوفایی اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت .

دبیر نخستین همایش ملی رشد اقتصادی و نقش بخش خصوصی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید در راستای برنامه های اقتصادی کشور بسیار به حضور و فعالیت بخش خصوصی اعتقاد دارد و بنابراین برگزاری اینگونه همایش ها در سطح ملی و منطقه ای می تواند به اجرای شدن اهداف اقتصادی کشور کمک کند .

میرمحمد صادقی با قدردانی از میزبانی یزد بر استمرار جلسات هم اندیشی و هم افزایی با مشارکت جدی بخش خصوصی در ابعاد مختلف اقتصادی تاکید و اظهار امیدواری کرد تا با سیاست های اقتصادی دولت بر اساس نامگذاری امسال و توصیه های مقام معظم رهبری شاهد رشد اقتصادی نظام باشیم.

نخستین همایش ملی رشد اقتصادی و نقش بخش خصوصی به مدت دو روز در سالن همایشهای اتاق بازرگانی یزد و توسط اتاق بازرگانی ، صنایع معادن و کشاورزی یزد و موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران و با حضور فعالان بخش خصوصی از سراسر کشور با اجرای پنج پانل برگزار شد.ک/2

7546/1968

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.