چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۳

علیرضا پاک فطرت در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به شایعات اخیر مبنی بر فعالیت های انتخاباتی شهردار شیراز تاکید کرد: تا…

علیرضا پاک فطرت در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به شایعات اخیر مبنی بر فعالیت های انتخاباتی شهردار شیراز تاکید کرد: تا انتخابات زمان زیادی باقی مانده و از جانب من نیز تاکنون چیزی مشخص نیست.

وی ادامه داد: حضور من به عنوان کاندیدای حضور در انتخابات مجلس مشخص نیست اما هر کجا که لازم باشد برای خدمت وارد می شوم.

شهردار شیراز تصریح کرد: از سن 19 سالگی هر کجا که لازم بود وارد شدم و امروز هم اگر احساس کنم که لازم است حتی بر روی میدان مین هم خواهم رفت.

پاک فطرت تاکید کرد: اما کار و فعالیت را از روی وظیفه انجام می دهم و بحث انتخاباتی نیست.

وی در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص وضعیت مترو شیراز نیز گفت: در حال حاضر مترو آماده خدمت رسانی به مردم است اما باید فرهنگ سازی مناسبی در این خصوص انجام و در مرحله اول دانش آموزان، دانشجویان و گروه های مختلف مردم را به استفاده از قطار شهری عادت داد.

شهردار شیراز افزود: بخش زیادی از مردم شیراز نحوه استفاده از مترو را نمی دانند به همین دلیل باید با مباحث آموزشی و فرهنگی کار را آغاز کرد.

پاک فطرت در خصوص راه اندازی کامل خط یک نیز گفت: فاز دو از خط یک قطار شهری شیراز تا دو سال دیگر ساخته نخواهد شد زیرا باید اعتبارات به این مجموعه وارد شود.

وی یادآور شد: کلنگ مترو از میدان الله به زمین خورد اما فعالیت از میدان احسان آغاز شد و در هر حال کار را باید از یک جا آغاز کرد و نمی توانستیم مترو را متوقف کنیم تا فاز دو خط یک نیز به اتمام برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.