دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۲۳

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله فاتحی بعدازظهر یکشنبه در نشست اعضای حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با خبرنگاران اظهار داشت: حزب موتلفه می…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله فاتحی بعدازظهر یکشنبه در نشست اعضای حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با خبرنگاران اظهار داشت: حزب موتلفه می خواهد که دولت در کار خود موفق باشد و از همه توان برای کمک به دولت استفاده خواهد کرد و اگر هم نقدی از دولت داریم دلسوزانه است.

وی با اشاره به تلاش‌های حزب موتلفه برای تعامل و ارتباط سازنده با دولت، خاطرنشان ساخت: موفقیت دولت و رئیس جمهور موفقیت ما است و مقام معظم رهبری بر همکاری با دولت تاکید دارند و ما در این مسیر حرکت خواهیم کرد.

دبیر حزب موتلف اسلامی استان بوشهر افزود: امیدواریم دولت بتواند در ادامه در جلوگیری از تورم و همچنین رفع تحریم‌ها و حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال و همچنین فعال کردن بخش تولید موفق باشد چرا که این موفقیت موفقیت نظام است.

انتقاد از گفتار متکبرانه مشاور رئیس جمهور با مسئولان بوشهر

وی به برخی از چالش‌های فرهنگی کشور اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: حرکات خزنده برخی از مسئولان مردم را نگران کرده است و برخی تلاش دارند تا نمادهای طاغوتی را صحنه بیاورند.

فاتحی ادامه داد: همانگونه که مسئولان ارشد کشور در زمان طاغوت برخی رفتارهای متکبرانه را با مسئولان محلی داشتند، باز هم شاهد چنین رفتارهایی از سوی برخی از دولت‌مردان هستیم که نمونه آن را در سخنان ترکان مشاور رئیس جمهور خطاب به مسئولان استان بوشهر دیدیم که خطاب به مسئولان استان بوشهر گفت شما باید بروید نقاشی بکشید.

وی با اشاره به سخنان مطرح شده برای حضور زنان زیبا و خوش صدا در محافل عمومی، تصریح کرد: این حضور به چه معنا است؟ جای این حرف‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست و بوی طاغوتی‌گری می‌دهد.

دبیر حزب موتلف اسلامی استان بوشهر به گزارشی مبنی بر تعطیلی چند هزار واحد صنعتی در کشور اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: کارکنان این شرکت‌ها از کار بیکار شده‌اند و این موضوع جای نگرانی دارد و امیدواریم تیم اقتصادی دولت راهکارهای مناسبی را برای حل این مشکلات ارائه دهد.

انتقاد از افزایش قیمت‌ها و کرایه تاکسی‌ها در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

وی به افزایش قیمت‌ها و کرایه تاکسی‌ها پس از اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: مسئولان و اتحادیه‌های نظارتی باید وارد عمل شوند و قیمت‌ها مشخص شود و نظارت کاملی انجام شود.

فاتحی به حضور مجدد فتنه‌گران در برخی دانشگاه‌ها اشاره کرد و بیان داشت: افرادی که تاکنون فتنه‌گران را محکوم نکرده‌اند و خود نیز از فتنه‌گران هسند حرکت‌های خود را آغاز کرده‌اند و در دانشگاه حضور می‌یابند.

وی در ادامه به برخی از سوالات خبرنگاران نیز پاسخ داد. فاتحی در پاسخ به سوالی در ارتباط با جذب نیروهای جدید به این حزب از طریق فراخوان عمومی، اظهار داشت: اعضا را به صورت عمومی جذب نمی‌کنیم و تنها افراد مورد اعتماد را شناسایی می‌کنیم و افرادی که علاقمند به فعالیت در این عرصه باشند و هم از نظر روحیه‌ای با حزب هم‌سو باشند را به فعالیت دعوت می‌کنیم.

دبیر حزب موتلف اسلامی استان بوشهر در بخش دیگری در مورد سوال یکی از خبرنگاران گفت: استفاده از نیروهای افراطی به نفع دولت نیست و نباید از نیروهای معلوم الحال اینگونه استفاده شود.

استفاده استان فارس از خلیج فارس نیازی به تغییر در نقشه کشور ندارد

وی همچنین درارتباط با سخنان ترکان در مورد اتصال استان فارس به خلیج فارس تصریح کرد: ما همه در یک مملکت زندگی می‌کنیم و مرزی بین استان‌ها نداریم و هر کسی از هر جای کشور می‌تواند از خلیج فارس استفاده کند و نیازی به تغییر در مرزبندی‌های کشور نیست.

فاتحی تاکید کرد: استان فارس که کشور روسیه نیست که بخواهد به اب‌های آزاد راه یابد؛ همه از یک کشور هستیم و استان فارس هم می‌تواند به هر طریقی به خلیج فارس دست یابد و سرمایه‌گذاری کند و نیازی به دست بردن در نقشه‌های وزارت کشور نیست.

وی خاطرنشان ساخت: وارد شدن دولت به این کارها باعث تحریک بیشتر و حساسیت‌های مردمی می‌شود که به نفع دولت نیست و بعید است که رئیس جمهور هم بخواهد به این موضوع ورود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.