دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۲

 به گزارش خبرنگار مهر، استفان آنتیگا در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر ایران خاطرنشان کرد: من به تیم ایران تبریک می‌گویم….

 به گزارش خبرنگار مهر، استفان آنتیگا در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر ایران خاطرنشان کرد: من به تیم ایران تبریک می‌گویم. این تیم بهتر بازی کرد و برنده شد. از عملکرد تیم خودم نیز اصلا راضی نیستم. ما در زدن آبشار خوب نبودیم و در دفاع نیز نتوانستیم برابر ایران ایستادگی کنیم. البته ما سعی می‌کنیم که در دو بازی بعدی برابر ایران بهتر شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لهستان نسبت به گذشته ضعیف‌تر شده است، گفت: لیگ جهانی همه چیز نیست که بخواهیم به طور کلی لهستان را زیر سوال ببریم. ما سعی می‌کنیم در ادامه بهترین بازیکنان‌مان را انتخاب کنیم تا عملکردمان را بهتر کنیم. درست است که دو بازی ضعیف برابر ایران داشتیم اما بازی‌های بهتری نیز برابر حریفان دیگر به نمایش گذاشته‌ایم پس نباید این دو مسابقه تیم لهستان را زیر سوال ببرید.

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود برابر لهستان در چارچوب هفته پنجم رقابتهای لیگ جهانی برابر لهستان 3 بر صفر برنده شد و به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.