دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۴۴

هواداران فوتبال در کره‌جنوبي امروز خشم خود را در بازگشت ملي‌پوشان کشورشان از جام‌جهاني اعلام کردند. کره‌جنوبي در فرودگاه بين‌المللي اينچئون با حضور…

هواداران فوتبال در کره‌جنوبي امروز خشم خود را در بازگشت ملي‌پوشان کشورشان از جام‌جهاني اعلام کردند.

کره‌جنوبي در فرودگاه بين‌المللي اينچئون با حضور چندين رسانه و گروهي از هواداران روبرو شد که برخي از هواداران با عصبانيت به سمت بازيکنان آبنبات پرتاب مي‌کردند. در کره‌جنوبي گفتن جمله «آب نبات بخور» نوعي توهين تلقي مي‌شود.

کره‌جنوبي نتوانست در برزيل در هيچ يک از ديدارهاي خود به پيروزي برسد و با تنها يک امتياز در قعر گروه H جاي گرفت. اين تيم با يک تساوي و تفاضل گل منفي سه برزيل را ترک کرد.

هونگ ميونگ بو، سرمربي کره‌جنوبي در فرودگاه با وجود شايعاتي در خصوص استعفايش از هدايت تيم ملي از صحبت در خصوص آينده خود امتناع کرد.

وي اظهار داشت: سفر طولاني براي بازگشت به خانه داشته‌ايم و خسته هستم. فکرهايي درباره آينده‌ام کرده‌ام اما تصميم‌گيري سخت است.

سرمربي 45 ساله کره‌جنوبي که سال گذشته هدايت اين تيم را در دست گرفت، مسئوليت ناکامي تيمش در جام‌جهاني را بر عهده گرفت و اظهار داشت: متأسفم که نتوانستيم عشق و حمايت مردم را در جام‌جهاني پاسخ بدهيم. اين کم‌کاري من بود که نتوانستيم نتايج مطلوب را به دست آوريم اما بازيکنانم همگي آينده درخشاني دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *