سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۸

خبرگزاری فارس: هواداران فوتبال در کره‌جنوبی امروز خشم خود را در بازگشت ملی‌پوشان کشورشان از جام‌جهانی اعلام کردند. کره‌جنوبی در فرودگاه بین‌المللی اینچئون با…

خبرگزاری فارس: هواداران فوتبال در کره‌جنوبی امروز خشم خود را در بازگشت ملی‌پوشان کشورشان از جام‌جهانی اعلام کردند.

کره‌جنوبی در فرودگاه بین‌المللی اینچئون با حضور چندین رسانه و گروهی از هواداران روبرو شد که برخی از هواداران با عصبانیت به سمت بازیکنان آبنبات پرتاب می‌کردند. در کره‌جنوبی گفتن جمله «آب نبات بخور» نوعی توهین تلقی می‌شود.

کره‌جنوبی نتوانست در برزیل در هیچ یک از دیدارهای خود به پیروزی برسد و با تنها یک امتیاز در قعر گروه H جای گرفت. این تیم با یک تساوی و تفاضل گل منفی سه برزیل را ترک کرد.

هونگ میونگ بو، سرمربی کره‌جنوبی در فرودگاه با وجود شایعاتی در خصوص استعفایش از هدایت تیم ملی از صحبت در خصوص آینده خود امتناع کرد.

وی اظهار داشت: سفر طولانی برای بازگشت به خانه داشته‌ایم و خسته هستم. فکرهایی درباره آینده‌ام کرده‌ام اما تصمیم‌گیری سخت است.

سرمربی ۴۵ ساله کره‌جنوبی که سال گذشته هدایت این تیم را در دست گرفت، مسئولیت ناکامی تیمش در جام‌جهانی را بر عهده گرفت و اظهار داشت: متأسفم که نتوانستیم عشق و حمایت مردم را در جام‌جهانی پاسخ بدهیم. این کم‌کاری من بود که نتوانستیم نتایج مطلوب را به دست آوریم اما بازیکنانم همگی آینده درخشانی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.