یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۵

خبرگزاری مهر: برادر نماینده آندرانیک تیموریان با تاکید بر اینکه وی آخر هفته جاری تصمیم نهایی خود را می‌گیرد تاکید کرد: باشگاه‌های زیادی…

خبرگزاری مهر: برادر نماینده آندرانیک تیموریان با تاکید بر اینکه وی آخر هفته جاری تصمیم نهایی خود را می‌گیرد تاکید کرد: باشگاه‌های زیادی به وی پیشنهاد داده‌اند و به هیچ وجه استقلال اولویت آندو نیست!

سرژِیک تیموریان در خصوص آخرین وضعیت آندرانیک تیموریان برای رقابتهای باشگاهی بیان کرد: هنوز هیچ تصمیم تازه‌ای اتخاذ نشده است. ما قرار است همه پیشنهادها را بررسی کنیم و آخر هفته این کار را انجام خواهیم داد.

وی در خصوص پیشنهادهای آندو گفت: همین امروز پیشنهادهای رسمی قطری‌ها را دریافت کردیم. سه تیم باشگاهی قطر به طور رسمی پیشنهادهای خودشان را برای ما ارسال کرده‌اند که قرار است آنها را مورد مطالعه قرار دهیم و تا آخر هفته پاسخ خودمان را اعلام کنیم.

تیموریان درباره اینکه گفته می‌شود استقلال اولویت آندو برای حضور در لیگ ایران است تاکید کرد: استقلال هیچ پیشنهاد جدیدی را مطرح نکرده است و تحت هیچ شرایطی هم اولویت آندو نیست. از باشگاه‌های زیادی در داخل ایران پیشنهاد داریم که قرار است آخر این هفته همه آنها را بررسی کرده و در کنار پیشنهادهای قطری‌ها قرار دهیم تا تصمیم نهایی را بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.