پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۴۲

دنيل استوريج ابراز اميدواري که برندان راجرز، سرمربي تيم فوتبال ليورپول به او در بازي قرمزپوشان مرسي‌سايد برابر چلسي در هفته سي‌وششم ليگ…

دنيل استوريج ابراز اميدواري که برندان راجرز، سرمربي تيم فوتبال ليورپول به او در بازي قرمزپوشان مرسي‌سايد برابر چلسي در هفته سي‌وششم ليگ برتر انگليس ميدان دهد.

به نقل از تسنيم، استوريج چند هفته‌اي به دليل مصدوميت خانه‌نشين بوده اما اکنون آماده است تا در مصاف ليورپول با نزديک‌ترين تعقيب کننده‌اش، مصافي که در تعيين سرنوشت قهرماني ليورپولي‌ها تاثير بسزايي دارد، بازي کند.

اين مهاجم 24 ساله که از 24 فروردين (پيروزي 3-2 ليورپول برابر منچسترسيتي) به ميدان نرفته است، اظهار داشت: اميدوارم که براي بازي برابر چلسي برگردم، البته مطمئن نيستم که راجرز به من بازي مي‌دهد يا خير.

استوريج در پاسخ به اين سؤال که اگر به ميدان برود و به تيم پيشين خود گل هم بزند خوشحالي خواهد کرد، گفت: مايلم به تيم قديمي‌ام احترام بگذاريم اما اگر به ميدان بروم و در دقيقه آخر بازي گل هم بزنم آن وقت ديگر ديوانه خواهم شد، فکر مي‌کنيد اينطور نمي‌شوم؟ قصد ندارم اين کار را انجام دهم اما نمي‌دانم در آن لحظه مي‌توانم خودم را کنترل کنم يا نه.

استوريج در اين فصل 20 گل به ثمر رسانده است و پس از هم‌تيمي اروگوئه‌اي خود، لوئيز سوارز که 30 گل زده است، دومين گلزن برتر اين فصل ليورپول محسوب مي‌شود. ليورپول در شرايطي از چلسي ميزباني مي‌کند که با اين پيروزي در آستانه کسب اولين قهرماني‌اش در ليگ برتر انگليس طي 24 ساله گذشته قرار مي‌گيرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *