جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۰۰

در حالي که پس از مسابقات قهرماني آسيا و بازگشت تيم ملي کشتي فرنگي به کشور محمد بنا با انتقادهاي مغرضانه‌اي روبرو شده…

در حالي که پس از مسابقات قهرماني آسيا و بازگشت تيم ملي کشتي فرنگي به کشور محمد بنا با انتقادهاي مغرضانه‌اي روبرو شده بود اعلام کرد که قصد دارد براي چند روزي استراحت کند اما پس از آن بار ديگر حجم انتقادات به محمد بنا افزايش پيدا کرد و در پي آن رسول جزيني مربي تيم ملي کشتي فرنگي از منتقدان بنا انتقاد کرد و برخي از مسئولان فدراسيون را کمتر از آبدارچي‌ها دانست. اين جملات جزيني باعث شد تا وي به کميته انضباطي دعوت شود و مطابق آن جزيني اردوي تيم ملي را ترک کرد. در اين شرايط ظهر امروز شوراي فني کشتي فرنگي تشکيل جلسه داد و اعلام کرد که تا بازگشت بنا و تا جام‌جهاني منتظر وي خواهند ماند اما از گوشه و کنار خبر مي‌رسد که احتمال بازنگشتن بنا بيش از گذشته شده و وي قصد بازگشت ندارد. در همين حال ايرج اسفندياري‌فر ديگر دستيار سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي دقايقي پيش در گفت‌وگو با خبرگزاري تسنيم اعلام کرد که ديگر حاضر به ماندن در اردو نيست.

به نقل از تسنيم، وي گفت: در اين شرايط چندان دوست ندارم حرفي بزنم تا باز هم حاشيه‌اي بوجود آيد. در نبود بنا من هم نيستم و نمي‌توانم نبود او را تحمل کنم. ماندن در اردو در اين شرايط فايده‌اي ندارد و من هم اردو را ترک کردم.

به اين ترتيب دومين دستيار محمد بنا نيز اردوي تيم ملي را ترک کرد و به نظر مي‌آيد که ساير دستياران نيز ظرف امشب و فردا اردو را ترک کنند. بايد منتظر ماند و ديد که پس از رفتن دستياران محمد بنا مسئولان فدراسيون کشتي و شوراي فني کشتي فرنگي چه تصميمي براي تيم قهرمان المپيک خواهند گرفت و در نهايت چه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.