جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۱

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام والمسلمين مظفر تاجي در خطبه هاي اين هفته جمعه چناران با تبريك نيمه شعبان گفت:  انتظار…

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام والمسلمين مظفر تاجي در خطبه هاي اين هفته جمعه چناران با تبريك نيمه شعبان گفت:  انتظار آمادگى همه‏جانبه و توأم با اميد براى ظهور آخرين امام از سلسله ائمة و اوصياى پيامبر خاتم(ص)،است.

وي افزود: انتظار، ايجاد و حفظ آمادگى همه ‏جانبه‏ منتظِران است كه با انديشه‏ وجود امام غايب و اهتمام بر انجام وظایف، در جهت زمينه‏ سازى امر ظهور، براى رسيدن به كمال مطلوب و جامعه‏ در طراز نهضت جهانى مهدوى، انجام می شود.

مظفر تاجي  تاکید کرد:لذا هدف آرمانى جامعه‏ زمينه ‏ساز ظهور؛ تحقق جامعه توحيدى و حاكميّت عدل جهانى است.

وي ادامه داد: قطعاً چنين انتظارى، شورانگيزترين پديده است كه نگاه عميق و ژرف هر عاشقى را به‏ سوى قلّه‏ هاى ظهور تنظيم کرده و در مسير تحوّلى شگرف، پيش‏روندگى نهضت مهدوى را رقم مى‏زند.

مظفر تاجی با اشاره به گروه‏هاى تكفيرى و تروريستى كه اين روزها تحت پوشش دروغين دولت اسلامى (داعش) كثيف‏ترين جنايتها را در حق مردم بى‏پناه كوچه و خيابان برخى شهرهاى عراق انجام مى‏دهند.

وي با اشاره به سالگرد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم وانتخاب دولت تدبیروامیدگفت:انتخابات رياست جمهورى دور يازدهم با توجه به آن‏كه اولين انتخابات رياست جمهورى پس از فتنه 88 بود، از حساسيت قابل ملاحظه ‏اى برخوردار بود.

وي افزود:  يكى از وجوه اهميت آن اين بود كه چگونگى فرآيند اين انتخابات مى‏توانست مؤيدى بر سلامت انتخابات گذشته باشد كه اين مهم به بی نظيرترين حالت محقق گرديد.

وي ادامه داد: نکته دیگردراهمیت این انتخابات لبیک مردم به ندای رهبرمعظم انقلاب اسلامى به حماسه سياسى در سال 92 بود.

وي تصريح كرد:  از ابتداى سال هرچه به خردادماه نزديك تر می ‏شديم تحركات و فشارهاى دشمن عليه ملت ايران بيشتر می ‏شد. آن‏ها مى ‏خواستند ملت نيايند در همين ايام بود كه حضرت آيت ‏الله خامنه ‏اى فرمودند: دشمنان جمهورى اسلامى پولها خرج كردند، زحمتها كشيدند، سياستها به كار بستند، به قول خودشان اتاق هاى فكر تشكيل دادند، براى اين‏كه راهى پيدا كنند تا ملت ايران را از نظام اسلامى جدا كنند. ملت ايران با حضور در پاى صندوقهاى رأى، با شركت در رأى ‏دادن، ارتباط و اتّصال مستحكم خودش را با نظام اسلامى دارد اثبات می ‏كند.

وي افزود: البته پاسخ تحركات دشمن از طرف ملت نيز مشخص بود: از اين ملت بزرگ به توفيق الهى، اين دفعه هم تودهنى خواهند خورد. دو روز مانده بود به انتخابات يازدهم كه هزاران نفر از اقشار مختلف مردم با رهبر انقلاب ديدار كردند. حضرت آيت‏الله خامنه‏اى نيز با تبيين اهميت اين دوره از انتخابات پيش ‏بينى كردند كه روز جمعه، روز اوج حماسه خواهد بود و جمعه 24 خردادماه این حماسه سياسى محقق شد.

حجت الاسلام تاجي  ضمن تبریک روز سربازان گمنام امام زمان(عج)به نیروهای مخلص وفداکارامنیتی واطلاعاتی گفت: روز سربازان كار اطلاعاتى وظيفه اى سنگين و خطير و در عين حال براى حفظ و دفاع از امنيت و منافع و مصالح كشور و نظام اسلامى بسيار حياتى و ضرورى و ارزشمند است و همين امر مى طلبد كه نيروى اطلاعاتى از ضريب ايمان و تقوا و احساس مسئوليت بالائى برخورد باشد تا بتواند اين رسالت حساس را به خوبى به انجام برساند.

وي افزود: اسلام با جديت تمام بر اخلاق نيك نيروهاى اطلاعاتى در نظام اسلامى تاكيد فراوان دارد و آنها به مناسبت وظايف حساسى كه در نظام اسلامى به عهده دارند ، بايد متصف به صفات و ملكات خاصى باشند تا حسن انجام اين وظايف را بر آنها ممكن سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.