چهارشنبه، ۱۵ آذر ۹۶ - ۰۲:۰۸
اسلحه دست ساز

ساخت اسلحه دست ساز در کارگاههای زیر زمینی کشور فیلیپین در حالی این روزها مورد توجه خاص شبکه های اجتماعی قرار گرفته است…

ساخت اسلحه دست ساز در کارگاههای زیر زمینی کشور فیلیپین در حالی این روزها مورد توجه خاص شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که در یکی شهرهای کوچک فیلیپین که ساکنان آن نزدیک به یک قرن است که در کار تولید اسلحه دست ساز فعالیت داشته و نسل جدید نیز با ادامه این کار در کار تولید اسلحه هایی مختلف مشغول هستند . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

ساخت اسلحه دست ساز در فیلیپین در حالی از رونق خاصی برخوردار است که اهالی این شهر با تاسیس تعاونی هایی مختلفی به صورت قانونی دست به ساخت اسلحه در کارگاههای نه چندان مدرن خود می زنند و با همکاری با مافیای محلی بخش زیادی از آن را به صورت غیر قانونی به فروش می رسانند.

سفارس ساخت اسلحه دست ساز در کارگاههای زیر زمینی فیلیپین حداکثر بین یک یا دو هفته طول خواهد کشید و در این میان نیز قبل از سفارش مشتری تصویری از اسلحه دلخواه خودش را در اختیاز سازنده قرار داده و بعد از ساخت با قیمتی که اصولا توافقی است ، اسلحه دست ساز در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

جالب است بدانید که در کارگاههای زیر زمینی ساخت این اسلحه ها در کشور فیلیپین شما می توانید هر نوع اسلحه سبک را برای ساخت سفارش داده و آن را کمتر از ۲۰ روز تحویل بگیرد.

با هم در میهن پست تصاویری از ساخت اسلحه دست ساز در کارگاههای زیر زمینی کشور فیلیپین را تماشا می کنیم 

 

[highlight]منبع [/highlight]  terraoko

3 دیدگاه برای “تصاویری از ساخت اسلحه دست ساز در کارگاههای زیر زمینی کشور فیلیپین !”

  1. رشید گفت:

    چه جالبه….خخ

  2. امید گفت:

    جالبه یعنی این تفنگ ها که اینقدر ممنوعیت وحق امتیاز دارند اینگونه تولید میشود دریک همچین کارگاه های ساده ای …

  3. رسول گفت:

    این حرف را سازنده یا مخترع دینامیت زد. اگر می دانستم کارم اینقدر خون می ریزد و می کششد هرگز آ ن را نمی ساختم .و این را وقتی سازندگان یا از آ ن بد تر. کسانی که کم و بیش نحوه ساخت را علنی کرده اند می فهمند که گاه کار از کار گذشته و جان خود و نزدیکان حتی خود را از دست داده اند یا آ سیب رسانده اند این وسایل محلک کار دزدان را هموار تر می کند و خطر جانی را برای آ نها هم افزایش می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *