جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۸

به گزارش خبرنگار مهر، اسلوبودان کواچ در نشست خبری پیش از مسابقه تیم‌های ایران و ایتالیا اظهار داشت: مربیگری ایران برایم بسیار جذاب…

به گزارش خبرنگار مهر، اسلوبودان کواچ در نشست خبری پیش از مسابقه تیم‌های ایران و ایتالیا اظهار داشت: مربیگری ایران برایم بسیار جذاب است چون این تیم بازیکنان جوان بسیار خوبی دارد که عملکرد بسیار خوبی ارائه می‌کنند و می‌خواهم در دوره‌ای که مربیگری این تیم را بر عهده دارم باعث پیشرفت والیبال این کشور شوم.

وی ادامه داد: بعد از برگزاری چند مسابقه تدارکاتی مقابل استرالیا، بلغارستان و صربستان وارد لیگ جهانی شده‌ایم که مسابقاتی بسیار مهم و چالشی بزرگ برای تیم ما محسوب می‌شود.

کواچ گفت: قرار گرفتن در گروه ‪A‬ مسابقات لیگ جهانی باعث شده است تا با تیم‌های ایتالیا، برزیل و لهستان روبرو شویم که از قدرتمندترین تیم‌های جهان هستند. هدف ما این است که در این رقابتها بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم و برای مسابقات قهرمانی جهان آماده شویم تا بهترین عملکرد خود را در آن رقابتها نمایش دهیم.

سرمربی تیم ایران در پاسخ به این سوال که استراتژی مخفی شما برای مقابله با ایتالیا چیست؟ گفت: ما باید بهتر از ایتالیا بازی کنیم و بازیکنان این تیم را از تور دور نگه داریم تا بتوانیم به پیروزی برسیم. ایتالیا در دو مسابقه برزیل را شکست داده و قدرت زیادی دارد. بنابراین باید تمرکز خود را حفظ کنیم تا به نتیجه مورد نظر خود برسیم.

وی تاکید کرد: سرویس‌های پرشی و موجی بازیکنان ایران پیشرفت زیادی کرده است و قطعا از این توانایی در مسابقه مقابل ایتالیا بهره خواهیم برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.