دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۵

به گزارش خبرنگار مهر، اسلوبودان کواچ که از سوال یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری از سرمربی تیم ملی لهستان گله‌مند بود…

به گزارش خبرنگار مهر، اسلوبودان کواچ که از سوال یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری از سرمربی تیم ملی لهستان گله‌مند بود خاطرنشان کرد: تیم ایران خیلی خوب بازی کرد و سه بر صفر لهستان را شکست داد. بنابراین چرا می‌پرسید که لهستان ضعیف شده است؟ چرا زمانی که این تیم برزیل را شکست داد نگفتید ضعیف است؟ به نظرم این سوال بی‌احترامی به تیم من و بازیکنانم است.

وی افزود: تمام بازیکنان ایران خوب بازی کردند تا جایی که حریف نتوانست کاری انجام دهد پس نباید بگوییم لهستان بد بازی کرده است. به نظرم لهستان در این بازی عالی بود. این تیم سرویس‌های خیلی خوبی زد. اما ما توانستیم با بازی خوب خود حریف را شکست دادیم.

سرمربی تیم کشورمان یادآور شد: قبلا گفته بودم که 14 یا 15 بازیکن داریم که همه جزو مهره‌های اصلی من هستند. امشب هم دیدید با اینکه شهرام محمودی مصدوم شد و نفرات دیگری در ترکیب قرار گرفتند ولی چیزی از کیفیت کاری ما کم نشد و با همان قدرت کارمان را ادامه دادیم.

کواچ در خصوص ادامه دیدارهای ایران در لیگ جهانی گفت: باید بهتر و بهتر شویم. برای من مهم است به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنیم باید تلاش کنیم تا نتیجه خوبی در دو دیدار برابر لهستان که در کشور حریف برگزار می‌شود، به دست آوریم. البته باید تغییراتی را در تفکرات خود ایجاد کنیم و تا زمانی که بازی تمام نشده است نباید آن را تمام شده بدانیم.

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در هفته پنجم لیگ جهانی لهستان را 3 بر صفر شکست داد و به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.