دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر، نشست شورای اسلامی شهرستان گناوه صبح دوشنبه با دستور کار انتخابات داخلی شورا در دومین سال و مشخص شدن…

به گزارش خبرنگار مهر، نشست شورای اسلامی شهرستان گناوه صبح دوشنبه با دستور کار انتخابات داخلی شورا در دومین سال و مشخص شدن سمت های اعضاء این شورا در سال جدید در دفتر معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان گناوه برگزار شد.

در این نشست اسماعیل رفعتی رییس جوان شورای اسلامی روستای محمدی از توابع بخش ریگ و نایب رییس سابق شورای اسلامی شهرستان گناوه به عنوان رییس شورای اسلامی شهرستان گناوه به مدت یکسال با رای اعضاء انتخاب شد.

همچنین داراب عرب رییس سابق شورای اسلامی شهرستان گناوه نیز به عنوان سخنگوی این شورا و نایب رییس آن نیز محمود شهبازی از اعضای شورای شهر گناوه و عضو شورای اسلامی شهرستان گناوه انتخاب شدند.

منصوری از اعضای شورای شهرستان گناوه و عضو شورای شهر ریگ نیز به عنوان منشی انتخاب شد؛ همچنین وی به عنوان نماینده ثابت شورای اسلامی شهرستان گناوه در شورای اسلامی استان بوشهر تا سه سال آینده خواهد بود.

این نشست با حضور چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهرستان گناوه برگزار شد و با چهار نفر نیز نشست این شورا رسمیت پیدا می کند.

گفتنی است که در این نشست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان گناوه از رییس شورای اسلامی شهر گناوه خواستار معرفی یک نفر از اعضای این شورا برای عضویت در شورای شهرستان گناوه شد.

شورای اسلامی شهرستان گناوه متشکل از پنج عضو است که باید دید با استعفاء یکی از اعضای این شورا چه کسی از شورای شهر گناوه به عضویت این شورا در خواهد آمد.

دو تن از اعضای شورای شهر گناوه، یک تن از شورای شهر ریگ، یک تن از شورای بخش مرکزی گناوه و یک تن از شورای بخش ریگ  عضو شورای اسلامی شهرستان گناوه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.