جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۳

خبرگزاری ایسنا: مقامات رژیم صهیونیستی فاش کردند، اسامی 6 تن از مقامات جنبش حماس از جمله اسماعیل هنیه در رأس لیست ترورهای این رژیم…

خبرگزاری ایسنا: مقامات رژیم صهیونیستی فاش کردند، اسامی 6 تن از مقامات جنبش حماس از جمله اسماعیل هنیه در رأس لیست ترورهای این رژیم قرار دارد.

روزنامه عبری زبان معاریو نوشت: مقامات این رژیم تصاویر 6 تن از رهبران حماس و گردانهای “عز الدین القسام” شاخه نظامی آن را منتشر کرده و اعلام کردند که این اشخاص هدف آنها بوده و باید از بین بروند.

این تصاویر شامل تصویر اسماعیل هنیه ،نخست وزیر دولت حماس، یحیی السنوار و روحی مشتهی، دوعضو این دفتر و همچنین محمد ضیف،رائد العطار و مروان عیسی، رهبران شورای نظامی وابسته به گردانهای القسام می شود.

به نوشته این روزنامه، پس از ترور عبدالعزیز الرنتیسی و احمد یاسین،بنیانگذاران این جنبش هنیه برجسته ترین شخصیت در لیست ترور محسوب می شود.

این روزنامه افزود، کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی بازگشت برای فعالسازی سیاست ترور علیه رهبران و نیروهای حماس را مورد بررسی قرار داده است.

حماس به دنبال تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی بر ترور رهبران آن در واکنش به موشک‌هایی که از سوی غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک می‌شود اقدامات امنتیتی شدیدی را بکار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.