سریع‌ترین اسکوتر
سریع‌ترین اسکوتر دنیا

سریع‌ترین اسکوتر دنیا توسط شرکت Gogoro ساخته شد

سریع‌ترین اسکوتر دنیا در حالی توسط شرکت Gogoro ساخته شد که شرکت Gogoro سال گذشته اولین اسکوترش را به بازار معرفی کرد و از این محصول تنها ۱۴ هزار عدد از آن تولید و در بازار کشور تایوان به فروش رفت و حالا این شرکت مدل جدیدی از اسکوترهایش را ساخته که از یک باتری ۷٫۲ کیلووات ساعتی بهره می‌برد و سرعت آن در ۳٫۷ ثانیه از ۰ به ۵۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. برای مشاهد تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه شوید.

در این میان مدل قبل از این اسکوتر یک باتری ۶٫۴ کیلووات ساعتی داشت و سرعت آن در ۴٫۲ ثانیه از ۰ به ۵۰ کیلومتر می‌رسید.  البته سازندگان این محصول برای حفظ موارد امنیتی کاری کرده‌اند که حداکثر سرعت این دستگاه از ۹۵ کیلومتر بر ساعت بیشتر نشود.

سریع‌ترین اسکوتر دنیا که Gogoro S نام گرفته است براساس اطلاعات منتشر شده از آن، این اسکوتر جدید با قیمت ۳ هزارو ۸۹۰ دلار به‌فروش می‌رسد که البته اگر نمی‌خواهید محصول پر سرعتی داشته باشید، و همچنین می‌توانید مدل Gogoro Plus را با قیمت ۳۴۱۰ دلار خریداری کرده و  مدل دیگری از این اسکوتر نیز که با نام Gogoro Lite ساخته شده با قیمتی معادل  ۲هزار ۷۸۰ لار قیمت گداری شده است.

در این میان البته بد نیست بدانید که تمام این سه مدل از نظر عملکرد شبیه به هم هستند و تفاوت اصلی آن‌ها در رنگ و برخی ویژگی‌های خودکار است.

 سریع‌ترین اسکوتر دنیا جزء موتورسیکلت‌های الکتریکی قرار می‌گیرند و یکی از راه‌ حل‌های دولت برای تغییر سیستم حمل و نقل کشور تایوان است. البته برای اینکه افراد بیشتری بتوانند این محصولات را خریداری کنند، فروش قسطی هم برای اسکوترهای Gogoro در نظر گرفته شده است.

منبع : Engadget

7 دیدگاه

  1. دنیای موتورسیکلت ها هم داره تغییر میکنه

  2. کاش رنگهای دیگشم بود

  3. رانندگی با این اسکوتر باید راحت باشه

  4. تا حالا اسم این شرکت رو نشنیده بودم

  5. سرعتش خوبه ظاهرش هم خوبه پس بنظر میاد مناسب باشه

  6. چه تحولی توو دنیای موتورسیکلت بوجود اومده

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*