پنجشنبه، ۲۱ مرداد ۹۵ - ۱۰:۱۳

اسکورت بشقاب پرنده در خیابان توسط پلیس ایرلند در حالی مردم شهر کوچک گوری ین کشور را شوکه کرد که مرد اصلا اطلاع…

اسکورت بشقاب پرنده در خیابان توسط پلیس ایرلند در حالی مردم شهر کوچک گوری ین کشور را شوکه کرد که مرد اصلا اطلاع نداشتند که این UFO مربوط به آدم فضایی ها نیست و تنها پروژه ای دانشجویی است که توسط  یک دانشجوی طراحی صنعتی ساخته شده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

اسکورت بشقاب‌پرنده در خیابان در حالی تعجب برانگیز است که تمام وسایل نقلیه چرخ دار با هر قیمتی می توانند در خیابان‌های جهان حرکت کنند. این خودروها می‌توانند شامل یک خودروی اسقاطی و زنگ زده ۱۰۰ دلاری یا یک ابرخودروی ۵ میلیون دلاری شود.

مردم محلی یک شهر کوچک به نام  -گوری – در ایرلند از حرکت یک بشقاب پرنده ناشناخته در خیابان‌های این کشور که پلیس آن را اسکورت می کرد شوکه شدند اما این بشقاب پرنده، به عنوان بخشی از یک پروژه توسط یک دانشجوی طراحی صنعتی ساخته شده بود. وی برای ارزیابی و ارتقاء پروژه‌اش از پلیس محلی درخواست اسکورت کرده بود.

دانشجوی ۵۳ ساله طراحی صنعتی که این پروژه را طراحی کرده بود در این خصوص گفت: زمانی که برای اسکورت محلی و مجوز حرکت بشقاب پرنده‌ام به پلیس مراجعه کردم به جذابیت این حرکت توجه ویژه داشتم. پلیس نیز به چنین برنامه ای علاقه نشان داد و به ما کمک کرد.

جالب است بدانید که این بشقاب پرنده به دو موتور الکتریکی مجهز شده و با سامانه‌های لیزری، صداهای عجیب و حرکات چرخشی مرموزتر به نظر می‌آید.

با هم در میهن پست تصاویری از اسکورت بشقاب پرنده در خیابان توسط پلیس ایرلند را تماشا می کنیم.

بشقاب پرنده در خیابان های ایرلند

تصویری متحرک از تردد این بشقاب پرنده در خیابان های ایرلند – برای مشاهده کلیک کنید

منبع : carscoops

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.