دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۳

لوئيز فيليپه اسکولاري فاش کرد که نيمار پس از مصدوميت مقابل کلمبيا به مارسلو گفته بود «نمي‌توانم پاهايم را احساس کنم.» به نقل…

لوئيز فيليپه اسکولاري فاش کرد که نيمار پس از مصدوميت مقابل کلمبيا به مارسلو گفته بود «نمي‌توانم پاهايم را احساس کنم.»

به نقل از فارس، مهاجم تأثير گذار برزيل پس از شکستگي در مهره کمرش به دليل خطاي خوان زونيگا، ادامه رقابت‌هاي جام‌جهاني را از دست داد. اسکولاري اضطراب بازيکن بارسلونا را پس از مصدوميت در جريان پيروزي 2 بر يک برزيل مقابل کلمبيا فاش کرد.

اسکولاري در اين باره اعلام کرد که نيمار به مارسلو گفته «نمي‌توانم پاهايم را احساس کنم.»

وي اضافه کرد: مارسلو ترسيده بود و پزشک تيم را صدا زد. ديدن تصوير نيمار که به وسيله برانکارد وارد هليکوپتر مي‌شد و گريه مي‌کرد، شوک بزرگي بود. نيمار مبناي تيم ما و يکي از بازيکنان اصلي ما بود زيرا او بازيکني است که در هر تيمي که باشد، تفاوت ايجاد مي‌کند. ما در شرايطي هستيم که چيزي را از دست داديم که نمي‌خواستيم. به خصوص که بازي نيمه‌نهايي و فينال را در پيش داريم.

برزيل بامداد چهارشنبه در ديدار نيمه‌نهايي بدون سنگ شانسش مقابل آلمان بازي خواهد کرد اما اسکولاري اميدوار است که اين بازيکن 22 ساله در استاديوم مينيرو حاضر شود.

اسکولاري افزود: اگر نيمار بتواند از روي نيمکت يا روي سکوها در کنار ما خواهد بود. ما اين تقاضا را مطرح کرده‌ايم. همه چيز به شرايط او در روزهاي آينده بستگي دارد. من با توجه به تمايل وي مطمئنم که او در اين مسابقه حاضر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.