پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۹

بيستمين دوره جام‌جهاني برزيل تا ساعاتي ديگر با ديدار ميزبان و کرواسي در ورزشگاه کورينتيانس شهر سائوپائولو آغاز مي‌شود. به نقل از ايسنا،…

بيستمين دوره جام‌جهاني برزيل تا ساعاتي ديگر با ديدار ميزبان و کرواسي در ورزشگاه کورينتيانس شهر سائوپائولو آغاز مي‌شود.

به نقل از ايسنا، لوئيس فيليپه اسکولاري، سرمربي تيم ملي برزيل همراه نيمار در نشست خبري پيش از بازي با کرواسي شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربي تيم ملي برزيل در اغاز نشست خبري خود گفت: مي‌خواهم به همه برزيلي‌ها بگويم که زمان شما فرا رسيده است. اين جام جهاني براي ماست. براي رسيدن به آرزويمان که قهرماني در اين رقابت‌هاست بايد 7 مرحله (7 بازي) انجام دهيم. بايد مانند يک نردبان بالا برويم و تنها به پله اول فکر بکنيم که ديدار برابر کرواسي است. پس از بازي با کرواسي 6 بازي ديگر پيش رو خواهيم داشت و بايد در همه اين بازي ها به پيروزي برسيم تا بتوانيم به قهرماني دست يابيم.

سرمربي تيم ملي برزيل در ادامه گفت: تيم من براي افتخارآفريني در جام‌جهاني آماده است. مي‌خواهيم قهرماني در اين جام‌جهاني را در خانه به هوادارانمان تقديم کنيم. البته مي‌دانيم که اين راه راه سختي است و مشکلات و سختي هاي زيادي پيش رو خواهيم داشت اما بايد با قدرت جلو برويم و به خواسته خود برسيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.